Móda & Trendy

Easyoptic Blog

 • Buďte originální a pořiďte si červené brýle!

  Buďte originální a pořiďte si červené brýle!

  čt, 15 říj 2020
  Červená barva není zrovna tradiční a u mnohých nepatří ani mezi oblíbené. To je ale velká škoda, umí totiž zázraky. Rudá z vás během chvilky dokáže udělat sebevědomého člověka, sexy dámu i pozitivního jedince. A to, jak se cítíme uvnitř, působí i na naše okolí. Pořiďte si proto červené brýle ještě dnes a ukažte svému okolí, co se ve vás zkrývá! Přinášíme malou inspiraci z našeho studia, tak pojďte nahlédnout...
 • Inspirujte se podzimními outfity celebrit a slaďte je se svými dioptrickými brýlemi

  Inspirujte se podzimními outfity celebrit a slaďte je se svými dioptrickými brýlemi

  po, 14 zář 2020
  Podzim už se nekompromisně blíží, a tak pomalu ale jistě nastává čas přes třičko či šaty přehodit dalších pár vstev. Vrstvení je ale na chladnějším počasí právě to nejzábavnější. Dnes vám ukážeme, jak si s podzimní módou poradili slavné osobnosti a jak své outfity dokonale sladili se svými dioptrickými brýlemi. Správně vybrané obroučky totiž dokáží dát vašemu outfitu ten správný šmrnc!
 • Dolce & Gabbana: stylová a unikátní kolekce pro muže

  Dolce & Gabbana: stylová a unikátní kolekce pro muže

  út, 18 srp 2020
  Dolce & Gabbana věnuje pečlivou pozornost jedinečným detailům. V segmentu brýlí je značka doprovázena neustálou touhou spojovat avantgardní, italskou eleganci s perfektním padnutím a komfortem nošení. Všechny kolekce značky jsou vytvořeny pro muže a ženy, kteří chtějí díky značkovým brýlím svádět svým vzhledem. Středomořská atmosféra a všechny její symboly jsou také symboly značky Dolce & Gabbana: květiny, pobřežní scenérie a také hudba jsou inspiracemi, které představují podstatu značky. Opět platí, že jih je vyjádřením vášně, vitality a postoje člověka, který se těší ze života. Pojďme si představit jednotlivé modely...
 • Ray-Ban: kolekce Evolve

  Ray-Ban: kolekce Evolve

  út, 18 srp 2020
  Ray-Ban oslavuje svůj velký úspěch svých nejoblíbenějších modelů brýlí. Legendární značka brýlí, spojující minulost a současnost, obohatila kultovní styl lehkými barevnými odstíny a nejmodernějšími čočkami. Ray-Ban se nebojí kombinovat styly, kolekce vychazí ze současné pocty skládáné vlastímu dědictví a představuje nové modely Evolve.
 • Gigi Hadid x Vogue Eyewear 2019 kolekce v Easy Optic.

  Gigi Hadid x Vogue Eyewear 2019 kolekce v Easy Optic.

  út, 18 srp 2020
  Podívejte se blíže na brýle z nové kolekce, kterou navrhla sama Gigi. Tyto odvážné a zářivé rámy, inspirované městem New York, jsou ideální pro vyjádření vašeho jedinečného stylu a #SHOWYOURVOGUE.
 • Pořiďte si ikonické Ray-Bany!

  Pořiďte si ikonické Ray-Bany!

  út, 18 srp 2020
  Brýle signované logem Ray-Ban jsou neodmyslitelným atributem velkých filmových hvězd, kultovních popových a rockových kapel. Ray-Ban s sebou po desetiletí nesl hodnoty připisované dalším generacím. A nese je dodnes - modely Ray-Ban byly technologicky vylepšeny, ale symbolika s nimi spojená zůstala beze změn. Pojďme si představit ty nejslavnější modely.
 • Gigi Hadid x Vogue Eyewear: Dioptrické brýle

  Gigi Hadid x Vogue Eyewear: Dioptrické brýle

  pá, 14 srp 2020
  Značka Vogue Eyewear vytvořila úžasnou fotografickou session, představující modely ze speciální kolekce podepsané Gigi Hadid. U nás ve studiu tato kolekce obsáhla zvláště modely dioptrické a díky kolaboraci Vogue Eyewear x Gigi Hadid máte rozhodně z čeho vybírat. Celá kolekce vyzývá současné ženy, aby se podílely na vytváření nové koncepce krásy, přičemž klade otázku: ,,My Vogue, what’s yours? “ . Představme si tedy modely z této kolekce, které naleznete právě u nás v očním studiu nebo online.
 • Gigi Hadid x Vogue Eyewear : Sluneční brýle

  Gigi Hadid x Vogue Eyewear : Sluneční brýle

  út, 11 srp 2020
  Značka Vogue Eyewear představuje druhou edici speciální kolekce vytvořenou ve spolupráci se světově proslulou supermodelkou Gigi Hadid. Díky exkluzivní kolekci brýlí, kterou sama navrhla a jež se vyznačuje podepsanými stranicemi a speciálním obalem, Gigi ukazuje svou neobvyklou osobnost a originální krásu, přičemž pomocí překvapivých kontrastů vytváří charakteristický styl. Pojďte se přesvědčit na vlastní oči...

Položky 18 z celkem 64

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 8