Móda & Trendy

Easyoptic Blog

 • Jaký trend letos udává Paříž?

  Jaký trend letos udává Paříž?

  po, 25 říj 2021
  Jen před pár týdny proběhla jedna z nejdůležitějších událostí roku ze světa optiky. Řeč je o Mezinárodním veletrhu optiky a brýlí SILMO Paris 2021. Ten každoročně přináší informace o trendech, ale i nejnovějších inovacích a materiálech, které se používají při výrobě brýlových čoček a obrub. O čem se v Paříži letos mluvilo především? A co z letošních trendů najdete také v naší nové kolekci?
 • Připravte se na podzim

  Připravte se na podzim

  po, 13 zář 2021
  Konec léta už je ve vzduchu! S nadcházející změnou ročního období možná přemýšlíte o obměně svého šatníku včetně nových doplňků a brýlí. Úspěch je totiž v sladěných detailech. Jaké brýle se vám budou během letošního podzimu hodit? Pojďte se na něj připravit společně s námi.
 • Bestsellery minulého století

  Bestsellery minulého století

  ne, 08 srp 2021
  Pryč jsou časy velkých kulatých brýlí s drátěnými obroučkami. Během jednotlivých dekád se ve všech oblastech módy, včetně brýlí, vystřídalo mnoho stylů a trendů. Brýle se změnily z praktických nástrojů na zlepšení zraku na módní doplněk a ještě mnohem víc. Pojďte s námi v následujícím článku poodhalit, které z nich byly v jednotlivých desetiletích minulého století nejvíc populární.
 • Jste připraveni odhalit svoje superschopnosti?

  Jste připraveni odhalit svoje superschopnosti?

  po, 12 čvc 2021
  Značku Oakley není třeba představovat. O jejím novém, revolučním produktu jste ale možná ještě neslyšeli. Nadčasový design, inovativní technologie, možnosti personalizace a váš pohon ke stále lepším a lepším výsledkům ve sportu i mimo něj. To vše a ještě mnohem víc jsou nové sluneční brýle Oakley Kato. Co o nich potřebujete vědět, než si je pořídíte?
 • Jak si zajistit dokonalý sedmdesátkový look?

  Jak si zajistit dokonalý sedmdesátkový look?

  út, 25 kvě 2021
  Taky občas rádi hledáte inspiraci ve filmových seriálech a Netflix vám říká pane? Pak jste dost možná zaznamenali neuvěřitelně napínavý seriál Had nebo také The Serpent. Kromě toho, že je to strhující podívaná rozložená do osmi dílů, je to taky bezedná studnice perfektních kostýmů. Tvůrci rozhodně nepodcenili výběr doplňků jako jsou šátky nebo brýle. A čemu jinému než právě brýlím bychom se měli v dnešním článku věnovat, že ano?
 • Jaké jsou trendy slunečních brýlí pro rok 2021?

  Jaké jsou trendy slunečních brýlí pro rok 2021?

  po, 12 dub 2021
  Slunce nám začalo konečně klepat na dveře a s ním i naše oblíbená sezona slunečních brýlí. Jaké jsou aktuálně v kurzu? A jak vybrat ty správné, ať už je nosíte do města, na sport nebo je pro vás nejdůležitější luxusní look? Na to všechno se dnes podíváme a přidáme pořádnou dávku inspirace, ať jste na sluneční paprsky letos dobře připraveni.
 • Nošení samozabarvovacích brýlových čoček vás může bavit!

  Nošení samozabarvovacích brýlových čoček vás může bavit!

  út, 23 úno 2021
  Snad každý, kdo nosí dioptrické brýle, zná moment, kdy vyjde slunce zpoza mraků a vy nemůžete nikde po ruce najít své sluneční brýle nebo jste je prostě nechali doma. Pro tyhle případy máme naštěstí řešení a tím jsou samozabarvovací brýlové čočky, díky kterým budete mít sluneční svit už navždy pod kontrolou. Ptáte se jak?
 • Ray-Ban EVERGLASSES

  Ray-Ban EVERGLASSES

  ne, 10 led 2021
  S postupně se vyvíjející dobou je třeba více chránit svůj zrak před modrým světlem vyzařujícím z digitálních zařízení, které používáme každý den nebo také před škodlivými UV paprsky, kterým ...

Položky 18 z celkem 74

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 10