Přepnout menu Můj účet
Víte, co mají společného Hailey Bieber a VOGUE?

Víte, co mají společného Hailey Bieber a VOGUE?

Modelka, módní ikona a manželka známého popového zpěváka Justina Biebera Hailey Bieber je novou tváří značky VOGUE Eyewear pro rok 2022. Spontánní a přirozená Hailey s více než 40ti miliony sledujícími na instagramu novou kolekci dioptrických a slunečních brýlí VOGUE nejen předvádí, ale také spoluvytváří.

"Věřím, že brýle jsou doplňkem, který dokáže pozvednout celkový vzhled nositelky," tvrdí Hailey Bieber a my s ní souhlasíme. 

Mrkněte na top kousky z její dílny dioptrických a slunečních brýlí, které je možné zakoupit u nás v Easy Optic.

Máte ráda spíše klasický obdélníkový tvar brýlí, ale nechcete zapřít eleganci a styl? Potom sáhěte po slunečních brýlích Vogue VO 5440S v nadčasové černé barvě. Budete tak rozdávat šarm při jakékoli společenské příležitosti. Brýle jsou i velmi praktické, široké stranice zabezpečí, že vám brýle budou celý den skvěle sedět na obličeji, ale i na hlavě, pokud  na ni brýle rádi odkládáte. 

Jednoduchá elegance i v dioptrických brýlích? Dobrý nápad! Dámské dioptrické brýle Vogue VO 4243 352 jsou přirozené a zároveň ve své jednoduchosti dokonalé. Stačí jen přirozený make-up a můžete vyrazit ven. Brýle také perfektně sedí na obličeji díky samonastavitelným nosníkům.

Značka Vogue je určena lidem s vytříbeným vkusem a smyslem pro originalitu. Tyto unikátní a přitom jednoduché dioptrické brýle Vogue VO 5441 jsou synonymem sebevědomí. Rám brýlí je vyrobený z masivního, velmi kvalitního plastu, tenhle kousek se proto opravdu dobře a pohodlně nosí. Nemusíte vysvětlovat, že vás zajímá móda a máte čich na originální kousky, je to zřejmé už z výběru těchto brýlí.

Proč nebýt hvězdou večírků, která právem získá pozornost okolí? V retro slunečních brýlích Vogue VO 5438S budete působit elegantně a žensky, jsou navíc velmi praktické, což je vražedná kombinace! Brýlová skla s vysokým zatmavením bezpečně chrání oči proti UV záření a vašemu vzhledu dodají na tajemnosti. 

A jak poukázat na váš přirozený ženský půvab a smyslnost? Nasaďte jako Hailey sluneční brýle Vogue VO 4242S. Neotřelá kombinace plastu a kovu spolu s decentními zlatými doplňky bude pro vás za každé situace tou pravou volbou. Tento originální kousek z dílny Vogue nelze zakoupit online, ale jen na místě v oční optice Easy Optic.

Brýle od Hailey můžete u nás vybírat online - dioptrické brýle Vogue, sluneční brýle Vogue nebo vám rádi s výběrem poradíme přímo u nás v optice Easy Optic  v Praze na Vinohradech. K brýlím u nás dostanete originální Vogue pouzdro a na každých brýlích z této jedinečné kolekce najdete z vnitřní strany vyrytý podpis Hailey.

Mějte nás na očích také na FB a IG a nenechte si tak ujít další novinky ze světa brýlí.

Váš tým Easy Optic

Dobře vidět. Dobře vypadat. Easy.

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?