Můj účet
Přepnout menu

Kdo jsme?

Náš Tým

Dobře vidět. Dobře vypadat. Easy.

Jsme hrdí na to, že nejsme jen obyčejná optika. Jsme tým nadšených profesionálů, který si zakládá na tom, abyste si pořízení a nošení brýlí užili tak, jako si my užíváme naši práci.

Baví nás módní trendy v brýlích a podle toho také vypadá náš sortiment, ze kterého si vybere opravdu každý.

Dokážeme velmi dobře poradit s tvarem, velikostí i barvou obrouček a pomůžeme vybrat nejvhodnější skla pro vaše maximální pohodlí.

Výběr nejnovějších brýlí už jen s Agátou

Výběr nejnovějších brýlí už jen s Agátou

S naší hlavní optičkou Agátou si budete chtít o brýlích povídat celé hodiny. Je zapáleným profíkem, vyzná se ve všech stylech a typech brýlí i skel. Pravidelně studuje nové modely, značky a nejnovější high-tec inovace v brýlích, které vždy skvěle obohatí Easy Optic nabídku. Můžete si být jistí, že brýle a skla od ní budou pro vás ty pravé.
Agi je také fanouškem sociálních sítí, proto ráda přebrala starost o náš instagramový a facebookový profil.

Pečlivé měření zraku a stylový výběr brýlí s Martinou

Pečlivé měření zraku a stylový výběr brýlí s Martinou

Naše optometristka Martina bere vaše oči za své, což zjistíte během prvních pár chvil.
Pečlivě vám naměří dioptrie a vybere skla šitá přesně pro vaše oči. Má dlouholeté odborné zkušenosti, takže lehce vyřeší i komplikovanější korekce. Navíc má velký cit pro módu, proto vám i hravě vybere brýle, které sednou přesně vašemu stylu a typu osobnosti.

Trpělivost a pečlivost s Andreou

Trpělivost a pečlivost s Andreou

Andrea v sobě snoubí velký odborný talent, neobyčejnou empatii a potřebu pomoci zákazníkovi najít vždy to nejlepší řešení. Přesně vám naměří dioptrie, vybere skvěle padnoucí brýle a správná skla a vždy si udělá čas na vaše otázky. Také vám ochotně pomůže s první aplikací kontaktních čoček a pečlivě zkontroluje, zda je správně nosíte.

Prezentace Easy Optic s Janou

Prezentace Easy Optic s Janou

Janě moc záleží na tom, aby se o našich skvělých službách a brýlích dozvědělo co nejvíce z vás, proto je na pozadí komunikace Easy Optic. Vedle toho miluje módu a zbožňuje brýle, které celý život nosí. Jejím největším koníčkem je výběr těch správných módních kousků, které vám následně v Easy Optic nabízíme.

Skvělé fungování optiky s Ericem

Skvělé fungování optiky s Ericem

Bez Erica by nebyl Easy Optic. Eric přišel s nápadem založit optiku a nápad i uskutečnil a dále rozvíjí. Je zodpovědný za fungování optiky a našeho týmu. Nejradši hledá nové příležitosti pro zlepšení našich služeb a sortimentu tak, aby vám sloužily co nejlépe.

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?