Přepnout menu

Kdo jsme?

 

Zažijte s námi radost z nakupování a nošení brýlí!

Jsme tým nadšených profesionálů, který se rozhodl změnit Vaši nákupní zkušenost v oblasti dioptrických i slunečních brýlí k nepoznání. Zakládáme si na tom, že brýle jsou nejen rafinovaný módní doplněk, ale především velmi osobní prvek, který by měl ladit s tím, jací opravdu jste. V našem konceptu Vám tak otvíráme dveře do světa značkových brýlí, kde to hraje barvami a designovými tvary. 

My sami jsme brýlím bez nadsázky zcela propadli! Stala se z toho naše radostná posedlost, a tak pro Vás neustále objevujeme žhavé trendy, vybíráme módní chuťovky a čerpáme spoustu zkušeností i za hranicemi. A děláme to rádi. Největší radost ale máme, když se o vše můžeme podělit s Vámi. Kromě našeho webu , útulného studia v srdci Prahy, hravé fanouškovské základny na Facebooku a Instagramu jsme pro Vás s obrovitým nadšením spustili  také Easy Optic blog.

Najdete u nás dioptrické a sluneční brýle od značek Ray-Ban®, Prada, Vogue®, Dolce Gabbana a nově také Oakley. Pokud jste zdaleka, všechny naše dioptrické i sluneční brýle můžete vyzkoušet a nakoupit online (i se skly) nebo využít velmi oblíbenou službu Vyzkoušení brýlí doma. Pokud to k nám nemáte daleko a potřebujete vaše oči změřit, brýle osobně vyzkoušet nebo jednoduše jen pomoci s výběrem a slyšet náš odborný názor, můžete nás navštívit ve studiu. Zde vám změříme oči, vysvětlíme oční korekci a vždy vám rádi pomůžeme vybrat slušivé, trendy brýle a nejvhodnější brýlové čočky.

Jde nám totiž především o vaše oči, aby i ony byly nadmíru spokojené a vy tak byli jak nadšení z nákupu brýlí, tak si také užívali každou chvíli jejich nošení.

 

Jedinečná nabídka brýlí a služeb s týmem nadšených profesionálů.

 

Brýle:

V naší nabídce máme pouze kvalitní, módní brýle od značek Ray Ban, Vogue, Dolce & Gabbana, Prada a Oakley s atraktivním designem z nejnovějších světových kolekcí. Jedná se o 100% originály, které vám vždy dodáme v originálním pouzdře s veškerým příslušenstvím. Protože jedním z našich hlavních cílů je, aby byly i takto kvalitní brýle všem dostupné, najdete u nás brýle až o 50% levnější než v běžných kamenných optikách.


Služby:

Online nákup - celý nákup brýlí (včetně brýlových čoček pro korekce od -4,50 do +4,50 dioptrií) můžete provést online. Hotové brýle i se skly vám budou doručeny až domů nejpozději do 7 dní (sluneční brýle a dioptrické brýle bez skel do 2 dní). 

Nevíte, jak začít s nákupem online? Poradíme vám s jednotlivými kroky zde. Pokud stále v online nákupu tápete, neváhejte nás kontaktovat zde.


Vyzkoušení brýlí doma  – díky naší velmi oblíbené službě si můžete objednat online 3 páry dioptrických obrub za minimální poplatek. Brýle vám doručíme až domů, kde je můžete zkoušet celé 4 dny a získat i tolik oceňovanou zpětnou vazbu od vašich nejbližších. Více o službě zde.

Easy Optic studio – všechny brýle, které najdete online, můžete také osobně vyzkoušet v Easy Optic studiu v centru Prahy. Jeho jedinečnou a útulnou atmosféru si zamilujete a náš zkušený personál Vám zde rád pomůže s výběrem vhodných brýlí i skel. Oční specialistka Vám změří oči, podrobně vysvětlí oční vadu a jak ji korigovat. Můžete se k ní objednat hned teď online.


Náš tým:

Chceme, abyste šli ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy, ale zároveň si zachovali svou osobitost a vaše oči dostaly tu nejlepší možnou péči. Proto u nás najdete pouze profesionály, kteří se snaží vybrat brýle na míru vašemu obličeji, skla přesně pro vaše oči a vždy si udělají čas na vaše otázky s úsměvem na tváři.


Etický kodex Easy Optic:

Jsme odhodlaní nabízet jen to nejlepší a pomáhat:

  • vám, ženám a mužům, kteří chcete lépe porozumět svým očím
  • snadno vyzkoušet a vybrat kvalitní a skvěle padnoucí brýle
  • cítit se lépe při nošení brýlí
  • nalézt řešení Vašich problémů
  • neustále Vás informovat o novinkách a trendech ze světa brýlí

To vše dělat s ohledem na prostředí, ve kterém pracujeme.

 

Zažijte s námi nový způsob péče o oči a nakupování vašich brýlí!

 

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?