Můj účet
Přepnout menu

Kdo jsme?

Náš Tým

Dobře vidět. Dobře vypadat. Easy.

Jsme hrdí na to, že nejsme jen obyčejná optika. Jsme tým nadšených profesionálů, který si zakládá na tom, abyste si pořízení a nošení brýlí užili tak, jako si my užíváme naši práci.

Baví nás módní trendy v brýlích a podle toho také vypadá náš sortiment, ze kterého si vybere opravdu každý.

Dokážeme velmi dobře poradit s tvarem, velikostí i barvou obrouček a pomůžeme vybrat nejvhodnější skla pro vaše maximálné pohodlí.

Výběr brýlí už jen s Agátou

Výběr brýlí už jen s Agátou

S naší hlavní optičkou Agátou si budete chtít o brýlích povídat celé hodiny. Je zapáleným profíkem, vyzná se ve všech stylech a typech brýlí a skel, i v nejmodernějších technologiích. Můžete si být jistí, že brýle od ní budou pro vás ty pravé. 

Pečlivé měření zraku s Martinou

Pečlivé měření zraku s Martinou

Naše optometristka Martina bere vaše oči za své, což zjistíte během prvních pár chvil.
Pečlivě vám naměří dioptrie a vybere skla šitá přesně pro vaše oči. Také pomůže s první aplikací kontaktních čoček a zkontroluje, zda je správně nosíte. A hlavně si vždy udělá čas na vaše otázky.

Prezentace Easy Optic s Janou

Janě moc záleží na tom, aby se o našich skvělých službách a brýlích dozvědělo co nejvíce z vás, proto je na pozadí veškeré komunikace značky Easy Optic. Vedle toho miluje módu a zbožňuje brýle, které celý život nosí. Jejím největším koníčkem je výběr těch správných módních kousků, které vám pak v Easy Optic nabízíme.

V optice si s vámi ráda popovídá o tvaru, barvě či stylu brýlí, který padne právě vám.

Skvělé fungování optiky s Ericem

Bez Erica by nebyl Easy Optic. Eric přišel s nápadem založit optiku a nápad i uskutečnil a dále rozvíjí.  Je zodpovědný za fungování optiky a našeho týmu. Nejradši hledá nové příležitosti pro zlepšení našich služeb a sortimentu tak, aby vám sloužily co nejlépe.

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?