Můj účet
Přepnout menu

Pracovní pozice: Optometrista nebo optik na plný úvazek

Máte vzdělání v oboru oční optik/optometrista, zajímáte se o módu a módní brýle a umíte to s lidmi? Rádi byste pracovali v optice, která nabízí kvalitní značkové brýle a skla, a pro kterou je na prvním místě spokojený zákazník?

Máte příjemné a profesionální vystupování, angličtinu na komunikativní úrovni a chuť učit se novým věcem? Potom jste náš člověk!

Pošlete nám váš životopis na: info@easyoptic.cz

Náplň práce:

Optometrista:

  • Profesionální a pečlivý přístup v rámci vyšetření a individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Aplikace kontaktních čoček

Optik/Optometrista:

  • Prodej a profesionální a aktivní pomoc zákazníkovi při výběru brýlí, brýlových skel a kontaktních čoček
  • Měření pupilární distance, výškové centrace, brýlí a stranic za pomocí moderních přístrojů (centrační věž, fokometr) a pomůcek
  • Úzká spolupráce s laboratoří a zábrusovým centrem
  • Zpracování objednávek a zadávání je do výroby s přesnými údaji pro zábrus a zhotovení skel
  • Příprava objednávek pro e-shop
  • Kontrola skel a parametrů při obdržení brýlí z laboratoře
  • On-line zákaznická podpora: Odpovídat na jakékoli dotazy zákazníků týkající se optiky a optometrie na chatu/telefonu/e-mailu
  • Objednávání a přijetí zboží na sklad, pravidelné inventury
  • Administrativa spojená s vedením databáze zákazníků

Požadujeme:

  • Vzdělání v oboru oční optiky/optometrie nebo praxe v oční optice, vítáme i čerstvé absolventy
  • Zvládání běžné náplně práce optika/optometristy, u absolventa schopnost rychle se učit
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni (psát a mluvit v angličtině se zákazníky, distributorem a také v našem týmu)
  • Skvělé komunikační dovednosti, zkušenost v oblasti prodeje, profesionální vystupování
  • Schopnost pracovat s PC, znalost základních operacích v MS Office
  • Pozitivní povaha s chutí učit se novým věcem
  • Proaktivní přístup k věcem a lidem - rád komunikuje s lidmi a rád poradí
  • Spolehlivost, pečlivost
  • Zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
  • Zájem o módní trendy

Pro optometristu:

  • Profesionální přístup v rámci vyšetření a individuální přístup ke každému zákazníkovi
  • Aplikace a kontrola kontaktních čoček
  • 2-3 roky praxe v oboru optometrie výhodou, absolventy zaučíme

Nabízíme vám:

  • Čeká vás moc zajímavá práce s atraktivními značkovými brýlemi a skly
  • Uvítáme vás ve skvělém kolektivu, kde si vycházíme vstříc
  • Čeká vás atraktivní prostředí moderní oční optiky v centru Prahy
  • Získáte slevy na všechny produkty
  • Získáte odměny ve formě věcných dárků v závislosti na prodejích optiky
  • Práce u nás je různorodá a bude vás bavit

Očekávaný nástup:

IHNED

Pokud Vás naše nabídka zaujala, budeme se těšit na Váš životopis s motivačním dopisem. :)

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?