Přestěhovali jsme se! Od pondělí 16.5.2022 najdete Easy Optic na nové adrese Jugoslávská 320/21.

Close
Přepnout menu
Dobře vidět. Dobře vypadat. Easy Dobře vidět. Dobře vypadat. Easy

Kdo jsme

Vítáme Vás ve světě Easy Optic, kde si hravě vyberete úžasné značkové brýle, které pro vás už nebudou jen nutnou zdravotní pomůckou, ale rafinovaným módním doplňkem podtrhujícím vaši osobnost a styl. Otevíráme Vám tak dveře do světa, kde to hraje barvami, vytříbeným designem a hravými materiály. To vše za skvělé ceny. Brýle si snadno nakoupíte online nebo v našem útulném studiu, kde vás vždy přivítáme s úsměvem na tváři. Užívejte si s námi výběr svých nových trendy brýlí.Více o nás

Inspirujte se na blogu

 • Čas na nové dioptrické brýle. S kolekcí od Easy Optic je výběr snadný!

  Čas na nové dioptrické brýle. S kolekcí od Easy Optic je výběr snadný!

  Dámské dioptrické brýle, kdysi ženami poněkud zanedbávaný módní doplněk, právě teď zažívají boom. Dámy, i letos se můžete těšit na odvážné styly, tvary i barvy, od kulatých brýlí po hranaté, od moderních po klasické, neutrálních až po barevné. Pokud větší nebo barevné brýle nejsou vaším šálkem kávy, existuje spousta klasických tvarů, ze kterých si určitě vyberete! Znáte snad lepší doplněk, který okamžitě rozzáří váš vzhled, než nové stylové obroučky?

  Čtětě více
 • Trendy sluneční brýle na léto 2022

  Trendy sluneční brýle na léto 2022

  Jste připraveni na léto? Chcete letos vypadat neodolatelně? Nechte se inspirovat a vyberte si z naší nové kolekce slunečních brýlí jaro/léto 2022. Máme pro vás originální kousky. Letošní kolekce zaručeně nadchne ženy i muže a nezapomněli jsme ani na sportovce. Zkusíte letos extravagantnější sluneční brýle nebo máte jasno a podpoříte svůj jedinečný styl klasikou?

  Čtětě více
Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?