Můj účet
Přepnout menu

Vytvořte si sluneční brýle Ray-Ban nebo Oakley dle svých představ!

Díky přímé spolupráci s Ray-Ban a Oakley se v Easy Optic se pyšníme skvělou aplikací SmartShopper, díky, které si můžete sestavit svoje sluneční brýle. Možnost customizace je v naší optice na Vinohradech a jak už je u nás zvykem - je easy.

SmartShopper nabízí možnost personalizace brýlí Ray-Ban a Oakley a Vy si tak můžete vytvořit jedinečnou kombinaci různých čoček, stranic, barev a pouzder.
K dispozici máte možnost vyrýt text na čočky (Oakley) nebo stranice (Ray-Ban), čímž se proces výběru brýlí proměňuje ve skutku osobní a zábavný zážitek. Váš povedený designový kousek v laboratoři Ray-Ban a Oakley sestaví a zašlou k nám.

Výsledkem je, že si odnesete brýle, které budou vždy jedinečné.

Tip na dárek: A pokud chcete potěšit své blízké, kamarády nebo svojí polovičku můžete brýle sestavit a nadělit právě někomu ze svého okolí! Aby Vás měli stále na očích!

 

Aplikace SmartShopper toho umí mnohem víc!

Přišli jste k nám do optiky, ale z naší nabídky nevybrali? Díky zapůjčenému tabletu si můžete prohlédnout nekonečný katalog brýlí se všemi aktuálními produkty. Když vyberete, rádi Vám brýle objednáme k nám na optiku.

Využít můžete i super virtuálního zrcadla a brýle tak můžete zkoušet díky nejnovějším technologiím. Nemusíte se tedy bát, že byste při výběru mohli udělat chybu.

Vaše brýle, váš nákup a vaše pravidla.

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?