Přepnout menu Můj účet
Jste připraveni odhalit svoje superschopnosti?

Jste připraveni odhalit svoje superschopnosti?

Značku Oakley není třeba představovat. O jejím novém, revolučním produktu jste ale možná ještě neslyšeli. Nadčasový design, inovativní technologie, možnosti personalizace a váš pohon ke stále lepším a lepším výsledkům ve sportu i mimo něj. To vše a ještě mnohem víc jsou nové sluneční brýle Oakley Kato. Co o nich potřebujete vědět, než si je pořídíte?


S brýlemi Oakley Kato můžete posunovat hranice vlastních výkonů a to nejen díky přizpůsobivému tvaru a technologii čoček Prizm. Model Kato je vyvrcholením desetiletí výzkumu a vývoje Oakley produktů. Vyznačují se radikální estetikou a dosud nevídaným, účelovým designem, který se přizpůsobuje konturám obličeje.

Protiskluzový úchyt
Pro dosažení nejvyššího komfortu si můžete vybrat ze tří velikostí nosníků, které jsou vyrobeny z protiskluzového materiálu Unobtainium. Tahle patentovaná vychytávka zvyšuje přilnavost při pocení a zajišťuje, že vaše obroučky nikdy nebudou mimo své místo, a to ani v těch nejnáročnějších podmínkách.

Šité na míru
Nastavitelný mechanismus naklápění čočky umožňuje její přizpůsobení a bezproblémové usazení. Cílem je přiblížit čočku co nejblíže k obličeji a zajistit tak širší zorné pole, ale zároveň i ochrana proti nárazu.

oakley kato

Vyvinuté tak, aby odolávaly přírodním živlům
Neomezené zorné pole budete mít také díky bezrámovému designu. Ten vytváří pocit, že brýle jsou vaší přirozenou součástí. U nás si můžete pořídit model s čočkami Prizm Black. Prizm je technologie čoček Oakley navržená tak, aby zvýraznila barvy i kontrast a vy jste mohli vidět víc detailů. Prizm Black jsou čočky na šedé bázi, díky kterým budou mít barvy kolem vás přirozený vzhled.

Nosí je ti nejlepší
Pokud se zajímáte o cyklistiku, možná jste model Kato viděli na sportovcích Nigelu Sylvestrovi nebo Markovi Cavendishovi. Nosí je i quarterback Patrick Mahomes, vítěz Super Bowlu. Všichni sportovci se údajně podíleli na vývoji a testovali odolnost i jednotlivé odstíny. Proslýchá se, že Kato bude na letošních olympijských hrách v Tokiu nosit víc než 1 000 amerických sportovců.

patrick mahomes


Co na to říkáte? Už si vás model Kato získal na svou stranu? Podívejte se na něj ze všech stran i na našem e-shopu nebo se zastavte v showroomu a vyzkoušejte jej na vlastní kůži.Váš Tým Easy Optic

 

Použité obrázky: archiv Easy Optic, Oakley Official

Vložit komentář

Pole označená jako "*" jsou povinná.

    Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
    Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?