Tipy

Easyoptic Blog

 • Dioptrické čočky Ray-Ban Transitions

  Dioptrické čočky Ray-Ban Transitions

  čt, 13 srp 2020
  Proč jsou samozabarvovací dioptrické čočky Ray-Ban Transitions tak perfektní a proč využít při výběru brýlí právě je? To se dozvíte v dnešním krátkém článku.
 • Jak si vybrat sluneční brýle na řízení?

  Jak si vybrat sluneční brýle na řízení?

  po, 20 čvc 2020
  Auto řídí dnes prakticky každý z nás. Někdo si jízdu za volantem v klidu užívá i bez slunečních brýlí, jiný v nich naopak řídí pomalu i za deště. Za volantem ale nejsou brýle jako brýle. Ty levné obyčejné mohou nadělat více paseky, než si myslíte a naopak správný výběr nám může jízdu velmi usnadnit, zpříjenit a hlavně ji udělat bezpečnější. Jak si tedy vybrat brýle na řízení?
 • Už máte své sluneční dioptrické brýle?

  Už máte své sluneční dioptrické brýle?

  po, 29 čvn 2020
  Slunečních paprsků s létem přibývá, což je příjemné pro naše tělo a pomáhá nám to myslet poitivně. Pro naše oči už to ale tak příjemné být nemusí, zvlášť tehdy, pokud máme oční vadu. Určitě to dobře znáte - neustále u sebe máte dvoje brýle (jedny sluneční a druhé dioptrické) a střídáte je podle toho, jak zrovna zajde nebo vyjde slunce. Často se pak rozčilujete, že jedny z nich nemůžete najít a to je velmi nekomfortní. My pro vás ale máme řešení. Pořiďte si do svých oblíbených sluneční brýlí dioptrické čočky proti slunci!
 • Nově máme brýle také pro děti!

  Nově máme brýle také pro děti!

  čt, 28 kvě 2020
  Je nám ctí vám představit naši horkou novinku a tou jsou dětské dioptrické brýle. Nyní už si u nás vybere celá vaše rodina. Přijďte se podívat na nejnovější modely k nám do studia nebo jednoduše mrkněte online.
 • Proč dát šanci dioptrickým brýlím aneb jejich výhody

  Proč dát šanci dioptrickým brýlím aneb jejich výhody

  čt, 20 úno 2020
  Věděli jste, že v Česku nosí dioptrické brýle asi polovina lidí starších patnácti let? Dnes už se za ně naštěstí nemusíme stydět, protože na trhu je obrovské množství obrub všeho druhu, takže si ty pravé vybere opravdu každý. Designové kousky dnes nasazují s hrdostí nejen obyčejní smrtelníci, ale i mnozí umělci a celebrity. Jaké jsou tedy výhody dioptrických brýlí a proč jim dát šanci?
 • Proč neodkládat sluneční brýle ani v zimě?

  Proč neodkládat sluneční brýle ani v zimě?

  ne, 15 pro 2019
  Ač to tak venku možná úplně nevypadá, zima už se přihlásila o slovo. Všichni jsme ze skříní a šuplíků pomalu vytáhli čepice, šály i rukavice a další teplé oblečení. Často ...
 • Vánoční inspirace v Easy Optic

  Vánoční inspirace v Easy Optic

  pá, 06 pro 2019
  Druhou adventní neděli máme za sebou, a proto je nejvyšší čas nakoupit dárky pod stromeček. Připravili jsme pro vás malou inspiraci, čím můžete obdarovat nejen své blízké, ale třeba také ...
 • Hledáte stylové brýle a nevíte, jak na to? Zajděte k nám do studia!

  Hledáte stylové brýle a nevíte, jak na to? Zajděte k nám do studia!

  po, 18 lis 2019
  Denně nám od vás chodí velké množství dotazů na naše služby i produkty. Rozhodli jsme se proto pro vás napsat článek, který co možná nejvýstižněji odpoví na ty nejčastější z ...

Položky 18 z celkem 33

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5