Tipy

Easyoptic Blog

 • Back to school: Jak nadchnout vaše dítě pro brýle?

  Back to school: Jak nadchnout vaše dítě pro brýle?

  po, 23 srp 2021
  Září se blíží nezadržitelnou rychlostí a s ním také návrat do škol. Proto je právě teď ideální období na kontrolu očí vašich dětí nebo výběr nových brýlí. Přečtěte si pár tipů, jak vzbudit u nejmladších členů rodiny zájem o nové obroučky a jak z nošení brýlí udělat radost a ne starost.
 • Jaké brýle se hodí pro vaši osobnost?

  Jaké brýle se hodí pro vaši osobnost?

  po, 26 čvc 2021
  Každý z nás jsme úplně jiný. Nemyslíme tím jen náš vzhled, ale také naši osobnost. Buďte hrdí na to, kým skutečně jste. Brýle nejsou jen módním doplňkem, jejich správný výběr nabízí nekonečné možnosti, jak vyjádřit vaši osobnost. Pojďte se s námi podívat na pár modelů z Easy Optic, které vám pomohou podtrhnout vaše skutečné já.
 • Tajemství slunečních brýlí

  Tajemství slunečních brýlí

  so, 12 čvn 2021
  Sezóna slunečních brýlí je konečně v plném proudu a tak se vám možná bude hodit pár užitečných tipů, tentokrát zaměřených především na brýlové čočky. Sluneční brýle si člověk často vybírá podle jejich vzhledu a na vlastnosti brýlových čoček zapomíná. Přitom právě ony dokáží naše oči ochránit před slunečními paprsky a jejich správný výběr může navíc podtrhnout celkový look.
 • Chcete brýle ve velkém stylu?

  Chcete brýle ve velkém stylu?

  út, 11 kvě 2021
  Velikost je zcela jistě jedním z faktorů, podle kterých si vybíráme brýlové obroučky. Dneska nebudeme troškařit a posvítíme si na ty největší velikosti neboli oversized. Velké brýle mají tu výhodu, že přes ně budete zaručeně dobře vidět a zároveň se drží posledních pár let na předních příčkách fashion trendů. Co dalšího o nich musíte vědět?
 • Proč si vybrat brýle Oakley?

  Proč si vybrat brýle Oakley?

  po, 26 dub 2021
  Asi bychom na trhu jen těžko hledali další značku, která má tak široký záběr jako právě Oakley. V té nejvyšší kvalitě vaše oči vybaví pro kterýkoliv sport a v jakkoliv extrémních podmínkách. Zároveň ale v nabídce snadno najdete brýle, kterými můžete doplnit outfit pro každý den. Co všechny Oakley brýle spojuje? Špičková technologie, kterými jejich sluneční brýle disponují. Chcete toho o Oakley vědět víc? Jdeme na to.
 • S brýlemi Ray Ban neřešíte žádné kompromisy

  S brýlemi Ray Ban neřešíte žádné kompromisy

  čt, 11 bře 2021
  Značku Ray Ban a její ikonické brýle vám představovat určitě nemusíme. Věděli jste ale, že si u nás do všech Ray Ban obrouček můžete nechat vsadit také originální Ray Ban brýlové čočky? Jaké jsou jejich výhody? A jaké hodnoty jsou v dnešní době pro značku Ray Ban důležité? Na to všechno a ještě mnohem víc se podíváme v dnešním článku.
 • V hlavní roli: Kovové obroučky

  V hlavní roli: Kovové obroučky

  so, 06 úno 2021
  Kovové obroučky mají už nějaký ten pátek své místo na slunci jisté. Ať už hledáte jen elegantní doplněk nebo parťáka, který lehce podtrhne váš charakter, s kovovými obroučkami rozhodně nešlápnete vedle. Pojďte se s námi podívat na pár tipů z našich novinek.
 • 5 brýlí, které se vám budou hodit na práci z domova

  5 brýlí, které se vám budou hodit na práci z domova

  čt, 14 led 2021
  Mnoho z nás pracuje v tuto chvíli z domova. Možná je to celkem nezvyk, ale má to i mnoho kladů, třeba nekonečnou kávu, pohodlné oblečení nebo celé dny bez make-upu. I na práci z domova ale potřebujete dobře vidět. Proto jsme tu my a přinášíme vám pět tipů na dioptrické brýle, se kterými nejen perfektně uvidíte, ale ještě se budete cítit pohodlně a stylově, i když na sobě máte třeba jen obyčejné tepláky.

Položky 18 z celkem 47

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. 6