Tipy

Easyoptic Blog

 • Buďte originální a pořiďte si červené brýle!

  Buďte originální a pořiďte si červené brýle!

  čt, 15 říj 2020
  Červená barva není zrovna tradiční a u mnohých nepatří ani mezi oblíbené. To je ale velká škoda, umí totiž zázraky. Rudá z vás během chvilky dokáže udělat sebevědomého člověka, sexy dámu i pozitivního jedince. A to, jak se cítíme uvnitř, působí i na naše okolí. Pořiďte si proto červené brýle ještě dnes a ukažte svému okolí, co se ve vás zkrývá! Přinášíme malou inspiraci z našeho studia, tak pojďte nahlédnout...
 • Jak si koupit dioptrické brýle přes internet?

  Jak si koupit dioptrické brýle přes internet?

  ne, 27 zář 2020
  Potýkáme se dnes bohužel s nelehkou dobou. Dobou, kdy je lepší vyhýbat se velkým davům lidí, všem možným akcím, ale i obchodům a obchodním centrům. Naštěstí pro nás, žijeme v roce 2020 a nakupování přes internet nikdy nebylo jednodušší. Dnes už si online pořídíte třeba i dioptrické brýle a my vám dnes prozradíe jak na to, aby váš výběr byl co nejlepš
 • Ray-Ban: kolekce Evolve

  Ray-Ban: kolekce Evolve

  út, 18 srp 2020
  Ray-Ban oslavuje svůj velký úspěch svých nejoblíbenějších modelů brýlí. Legendární značka brýlí, spojující minulost a současnost, obohatila kultovní styl lehkými barevnými odstíny a nejmodernějšími čočkami. Ray-Ban se nebojí kombinovat styly, kolekce vychazí ze současné pocty skládáné vlastímu dědictví a představuje nové modely Evolve.
 • Ray-Ban: Chromance sluneční čočky

  Ray-Ban: Chromance sluneční čočky

  po, 17 srp 2020
  Pokud jde o barvy slunečního dne, značka Ray-Ban nechala to nejlepší nakonec a představuje nové modely s čočkami Chromance pro oči, které mají rády barvy! Nejvyspělejší polarizované čočky na světě, vytvořené ve třech vzrušujících variantách speciálně pro aktivní muže a ženy, poskytnou vašim očím nezapomenutelný zážitek díky rozpoznávání světla a přizpůsobení se mu, aby barvy byly jasněší a obraz ostřejší...
 • Dioptrické čočky Ray-Ban Transitions

  Dioptrické čočky Ray-Ban Transitions

  čt, 13 srp 2020
  Proč jsou samozabarvovací dioptrické čočky Ray-Ban Transitions tak perfektní a proč využít při výběru brýlí právě je? To se dozvíte v dnešním krátkém článku.
 • Jak si vybrat sluneční brýle na řízení?

  Jak si vybrat sluneční brýle na řízení?

  po, 20 čvc 2020
  Auto řídí dnes prakticky každý z nás. Někdo si jízdu za volantem v klidu užívá i bez slunečních brýlí, jiný v nich naopak řídí pomalu i za deště. Za volantem ale nejsou brýle jako brýle. Ty levné obyčejné mohou nadělat více paseky, než si myslíte a naopak správný výběr nám může jízdu velmi usnadnit, zpříjenit a hlavně ji udělat bezpečnější. Jak si tedy vybrat brýle na řízení?
 • Už máte své sluneční dioptrické brýle?

  Už máte své sluneční dioptrické brýle?

  po, 29 čvn 2020
  Slunečních paprsků s létem přibývá, což je příjemné pro naše tělo a pomáhá nám to myslet poitivně. Pro naše oči už to ale tak příjemné být nemusí, zvlášť tehdy, pokud máme oční vadu. Určitě to dobře znáte - neustále u sebe máte dvoje brýle (jedny sluneční a druhé dioptrické) a střídáte je podle toho, jak zrovna zajde nebo vyjde slunce. Často se pak rozčilujete, že jedny z nich nemůžete najít a to je velmi nekomfortní. My pro vás ale máme řešení. Pořiďte si do svých oblíbených sluneční brýlí dioptrické čočky proti slunci!
 • Nově máme brýle také pro děti!

  Nově máme brýle také pro děti!

  čt, 28 kvě 2020
  Je nám ctí vám představit naši horkou novinku a tou jsou dětské dioptrické brýle. Nyní už si u nás vybere celá vaše rodina. Přijďte se podívat na nejnovější modely k nám do studia nebo jednoduše mrkněte online.

Položky 18 z celkem 37

Stránka:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5