Brýlové čočky

V Easy Optic vám můžeme nabídnout prakticky všechny dostupné druhy brýlových čoček pro korekci běžných refrakčních vad (krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, presbyopie).

​Brýlové čočky, které naleznete v naší nabídce, nakupujeme u lokálních dodavatelů. Tím garantujeme vysokou kvalitu za příznivé ceny a zároveň nám to umožňuje výrazně zkrátit dobu dodání hotových brýlí. Vybírat můžete ze standardních neznačkových čoček i prémiových čoček od předních německých výrobců Rodenstock a Zeiss, do brýlí Ray-Ban pak originálních Ray-Ban čoček. U všech těchto čoček je běžná doba dodání mezi 2-4 pracovními dny pro běžné korekce a minimálně dvouletá garance kvality.

Na přání lze také zhotovit:

  • prismatické čočky (pro koreci šihání)
  • skleněné (minerální čočky)
  • výměnu nových čoček do vašich starých brýlí

Nákup brýlových čoček přes internetový obchod:

Při objednání přes internet zhotovujeme brýlové čočky s korekcí v rozmezí +/- 4.50 dioptrií ve sféře, u cylindru v rozmezí +/-1.50 dioptrií. Vzhledem k mnohem vyšším nárokům na přesnost vycentrování brýlových čoček u vyšších korekcí vám doporučujeme osobní navštěvu a konzultaci výběru vhodné čočky v našem studiu či refrakčním studiu Easy Optic Vision Center. Ze stejného důvodu nelze v našem internetovém obchodě objednávat čočky multifokální nebo prizmatické, kde je přesné zaměření jedním z hlavních předpokladů vaší spokojenosti.

Přes internet lze vybírat čočky čiré, samozabarvovací nebo dioptrické sluneční. Pro kompletaci internetové objednávky bude nutné uvést vaši korekci a PD. Hodnotu své dioptrické korekce naleznete na svém předpisu na brýle od oftalmologa či optometristy. V případě PD se jedná o vzdálenost zornic uváděnou v milimetrech, která je klíčová pro správnou centraci čoček. Uvádění PD do předpisu není ze strany oftalmologa či optometristy povinné, ale na požádání vám ji určitě změří a do předpisu doplní. PD si také můžete změřit sami. Postup naleznete zde.

Pro více informací nás, prosím, neváhejte navštívit v našem Easy Optic studiu, nebo nás kontaktovat emailem či na chatu.