Můj účet
Přepnout menu

Sportovní sluneční brýle Oakley

Značka Oakley® je oblíbená především u sportovců, ale také u mužů a žen, kteří mají rádi aktivní životní styl a chtějí v brýlích vypadat stylově a trendy. 

Podívejte se na různé modely slunečních brýlí Oakley® podle konkrétních sportů i na naše lifestylové tipy a vyberte ten, který sedne právě vám!

Pokud toužíte po vlastním originálním kousku s vlastní barvou rámu, vlastním typem a barvou skel a dokonce i s vašimi iniciály, přijďte k nám do Easy Optic, kde si své vysněné brýle vytvoříte pomocí jednoduché online aplikace Smartshopper.

A pokud potřebujete sluneční brýle Oakley s dioptriemi, žádný problém! Mrkněte na typy slunečních dioptrických skel, které vám nabízíme:

Druhy slunečních dioptrických skel Oakley

Brýle na kolo a běh

Tyto model Oakley® jsou kompatibilní s helmou a jsou vybaveny širokou škálou brýlových čoček. Speciálně na kolo a běh jsou k dispozici modely se skly Prizm Road a Prizm Trail.

Vyberte si ideální rám pro svou jízdu.

Multisportovní sluneční brýle

Hodně sportujete a pokaždé jinak? Nasaďte víceúčelové sportovní brýle Oakley® a užijte si běhání, kolo, turistiku, nebo volejbal, jednoduše jakýkoli sport, z úplně nové perspektivy! Naše následující tipy vás pokaždé povedou za těmi nejlepšími výkony.

Brýle do hor

Zažijte strhující panoramata zpoza slunečních brýlí Oakley® dělaných právě do hor. 

Jsou stvořené pro milovníky adrenalinových sportů a hor. Povedou vás bezpečně v jakékoliv nadmořské výšce.

Brýle pro vodní sporty

Pro milovníky vody a vodních sportů jsou tu sportovní sluneční brýle s vysokým zakřivením a masivní konstrukcí rámu pro vysokou ochranu proti nežádoucímu oslnění. Zrcadlová skla Iridium zajistí nižší propustnost světla v oslňujících podmínkách. Skla Prizm Deep Water pro milovníky mořských vod, rybáři ocení skla Prizm Shallow Water pro snadnou orientaci v mělčinách. Brýle jsou kompatibilní s pokrývkami hlavy pro maximální ochranu před UV zářením.

Každodenní nošení

Značka Oakley si velmi zakládá také na tom, aby její brýle šly ruku v ruce s módními trendy a vy se tak jimi mohli pyšnit nejen při sportu. Nenechte si proto ujít širokou nabídku trendy lifestylových slunečních brýlí Oakley naše tipy. A že jich máme opravdu hodně. Každý kousek z nabídky vám zaručí, že budete vždy skvěle vidět a zároveň skvěle vypadat. Je to easy. 

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?