V hlavní roli: Kovové obroučky

V hlavní roli: Kovové obroučky

Sat, 06 Feb 2021

Kovové obroučky mají už nějaký ten pátek své místo na slunci jisté. Ať už hledáte jen elegantní doplněk nebo parťáka, který lehce podtrhne váš charakter, s kovovými obroučkami rozhodně nešlápnete vedle. Pojďte se s námi podívat na pár tipů z našich novinek.

Přemýšleli jste někdy o zlatých obroučkách?
Zlatá barva v kombinaci s kovem dodává nadčasový look jak mužům, tak ženám.

Ray Bany jsou naše zlato. Výběrem téhle značky zkrátka nemůžete nic zkazit. Novinky z kolekce Ray Ban nám stále ukazují, že každý jejich nový kousek je nadčasový a originální. A RB6465 Jack v metalickém provedení jsou toho důkazem. Kombinace kulatých obrouček s hexagonem tvoří unikátní design, který si ale stále zachovává jednoduchost. Minimalistický design je unisexový a najdete ho u nás rovnou v několika barevných variantách. My jsme si zamilovali zlatou verzi. Zlaté kovové obroučky totiž dodávají obličeji zářivý vzhled a hodí se ke všem outfitům. Co myslíte?

Ray-Ban RB 6465

Dalším důkazem, že zlatá barva v kombinaci s kovem prostě funguje, jsou dámské brýle Vogue VO 4166. Je to kousek z nové kolekce Vogue-Eyewear, která vznikla ve spolupráci s Millie Bobbie Brown. Zlatou tu doplňuje trendy havana barva aplikovaná na obdélníkové zaoblené obroučky.

Vogue 4166

Ale abychom nebyli jen u zlatých variant, potěšíme jistě i ty z vás, které máte raději stříbrné modely. Jedním z nich jsou další brýle z kolekce Vouge-Eyewear s názvem Vogue VO 4164. Mají kočičí tvar a zajímavé zvýraznění obočí v horní části očnice.

MBB

Hint! Nevíte, odkud jen tuhle tvář znáte? Pokud máte Netflix a sledujete seriály z jejich produkce, určitě budete znát Stranger Things! Hlavní hvězda tohoto seriálu se na designu celé řady podílela a najdete v ní jak dioptrické, tak sluneční brýle. Kolekce je inspirována devadesátkami a všechny kousky z ní můžete rozhodně nosit i když nemáte superschopnosti jako seriálová Eleven.

Pojďme se na to podívat ještě z jiného úhlu pohledu. Mezi oblíbené materiály v této kategorii patří také titan, který vás jen tak nezradí. Je pevnější než běžný kov a odolá tak nejen sportovní zátěži. Navíc je lehký a možná jste o něm nevěděli, že je také hypoalergenní, což je velkou výhodou pro citlivou pokožku.

Značka Oakley tohle všechno samozřejmě ví a k tomu přišla s výjimečnou kolekcí Ahyris, ze které je i stylový model Oakley OX 5144. Kolekce je pro ty, kteří nechtějí zapadnout v davu a mají vysoké nároky jak na design, tak na vlastnosti materiálu.

Oakley

Zaujaly vás brýle z naší nabídky, ale máte to k nám daleko? Nezapomeňte, že vaše favority můžete jednoduše vyzkoušet i v pohodlí svého domova


Mějte nás na očích. Sledujte náš Facebook a Instagram a neunikne vám tak žádná soutěž ani novinka z naší optiky.


Váš Tým Easy Optic


Použité obrázky: archiv Easy Optic

Leave a Reply

Fields marked with "*" are mandatory.

The content should have maximum 1500 characters.