Nakupte u nás trendy značkové brýle o ½ levněji, než byste běžně zaplatili!

JE TO MOŽNÉ:

Naše režijní náklady jsou, ve srovnání s běžnými kamennými optikami, stlačeny na minimum. Zároveň si nastavujeme nižší marže, proto jsme vám schopni nabídnout výrazně nižší ceny.

NABÍZÍME VÁM TRENDY ZNAČKOVÉ DIOPTRICKÉ A SLUNEČNÍ BRÝLE RAY BAN, VOGUE, PRADA, DOLCE GABBANA A OAKLEY:

Přes nižší ceny naleznete v naší nabídce jen kvalitní značkové brýle s atraktivním designem od největší firmy v oboru oční optiky na světě, italské společnosti Luxottica Group. Můžete vybrat z široké nabídky trendy brýlí jako jsou dioptrické brýle, sluneční, dámské, pánské a dětské brýle především plastové v retro, moderním a klasickém stylu.

Brýle jsou 100% originály od značek Vogue, Ray Ban, Dolce Gabbana, Prada a Oakley. Vybrali jsme pro vás tyto značky, abyste se svými brýlemi šli ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy a zároveň se mohli na své brýle dlouhodobě spolehnout.Zároveň se snažíme, aby trendy značkové brýle brýle byly každému z vás dostupné, proto u nás nakoupíte značkové brýle o 30%-50% levněji než v běžné kamenné optice.

STRUČNÝ POPIS ZNAČEK:

rayban

Ray Ban značka je od roku1937 nejúspešnejší značkou brýlí na světě. Brýle této značky nosí filmové hvězdy, hudebníci, sportovci i rebelové a výrazné osobnosti. Ray-Ban jsou brýle na každodenní nošení a slouží zákazníkum všech generací. Vždy současné, autentické, bezvýhradně cool, troufalé. Spojuje se v nich kvalita s funkčností, promítá se v nich historie s dědictvím minulosti. Brýle Aviator, které se objevily v roce 1937 a brýle Wayfarer z roku 1952 zůstávají ikonami, které stanovují trend a stojí za napodobování. Ray-Ban je nepřekonaný lídr na trhu s brýlemi.

rayban

Značka Vogue je mladá, čilá a svěží značka cílená na ženy a muže, kteří si rádi hrají se svým vzhledem, milují zábavné módní formy a sledují trendy. Vogue nabízí módu, která je na dosah všem. Značka Vogue rozšiřuje sféru svého dynamického působení a míří i k mužům. Nová pánská linie je určena sebevědomým, ležérním, výrazným a moderním mužům, kteří si s módou nedělají starosti.

rayban

Firma Prada byla založena v Miláně v roce 1913 a byla vždy považována za mimořádně moderní, revoluční a novátorskou značku. Značka Prada se důsledně soustřeďuje na luxusní styl, kvalitu, zdůrazňuje svůj charakter „made in Italy“ a těží z tradice, čerpající sílu z neutuchající tvořivosti a vynalézavosti, která je podstatou módy.

rayban

Značka D&G je moderní značka, reprezentující kouzlo velkoměst, která nabízejí řadu stylů a radostí. Brýle čerpají inspiraci z ruchu ulic, z moderní hudby a ze všeho současného, co umožňuje rozvíjet osobní styl, který není spoutaný předsudky a zažitými formáty.

Dolce Gabbana je je luxusní značka, která čerpá inspiraci ze svých kořenů a z utentických hodnot svojí DNA, k nimž patří sicilský duch, elegance a smyslnost.

Svět značky Oakley je úzce propojen se světem sportu. Oakley nabízí svým fanouškům vyjímečná řešení ve formě brýlí, které garantují komfort, bezpečnost a ideální vidění. Navzdory tomu to však není značka, která je striktně zaměřená výhradně na sport- potvrzuje to nejnovější kolekce značky, která ve svém sortimentu, kromě sportovních modelů, prezentuje celou řadu lifestylových modelů určených zákazníkům, kteří nejsou příliš sportovně založení.