S brýlemi Ray Ban neřešíte žádné kompromisy

S brýlemi Ray Ban neřešíte žádné kompromisy

čt, 11 bře 2021

Značku Ray Ban a její ikonické brýle vám představovat určitě nemusíme. Věděli jste ale, že si u nás do všech Ray Ban obrouček můžete nechat vsadit také originální Ray Ban brýlové čočky? Jaké jsou jejich výhody? A jaké hodnoty jsou v dnešní době pro značku Ray Ban důležité? Na to všechno a ještě mnohem víc se podíváme v dnešním článku.

Nejvyšší kvalita a komfort jsou synonyma, která napadnou většinu lidí, když se zmíní značka Ray Ban. Dioptrická brýlová skla Vám zajistí vidění ve vysokém rozlišení, které má na svědomí hlavně technologie digitální úpravy. Skla mají na obou stranách speciální vrstvy, díky kterým při dešti stéká voda po skle a vy se tak nemusíte trápit s kapkami, které znesnadňují vidění. Další vychytávkou je ochrana před usazováním nečistot a otisků prstů, kterou uvítají snad všichni, kteří měli na nose jakékoliv brýle. A k tomu další speciální vrstva, která chrání před prachem. To, že se skla snadno čistí, mají maximální odolnost a zabezpečují zdraví očí za všech světelných podmínek, samo o sobě mluví za vše a je důkazem, že tato značka vytváří jen mimořádně kvalitní produkty.

clubmaster

Sluneční dioptrické brýlové čočky k tomu mají ještě možnost výběru polarizačních skel, které mimo jiné vylepšují kontrasty. Díky tomu si venku uděláte o okolí tak trochu lepší obrázek, takže si je nebudete chtít už niky sundat.

ray ban


Občas je třeba ohlédnout se za minulostí, aby byla budoucnost vidět jasněji. Pro značku Ray Ban je kromě kvality, důležitá také autenticita. Nosily ji vždy světové ikony a vizionáři jako třeba Malcolm X nebo James Dean. A v dnešním světě plném nejistot hrají vizionáři snad ještě důležitější roli. Proto Ray Ban přišel s novou kampaní “See Beyond the Sun”, která si vybrala několik výjimečných kreativních duší, které vidí za horizont skrze čočky svých Ray-Ban brýlí. 

Jednou z nich je Tia Johnson, modelka se ztrátou pigmentu, známá například díky spolupráci s Rhiannou na její Savage x Fenty kolekci prádla. Tia, která v davu rozhodně nezapadne, říká: “Poznej, co na sobě máš rád a udělej z toho tvou největší výhodu”. Ray Ban se prostřednictvím svých nových ambasadorů snaží vyburcovat všechny, aby se zapojili do utváření nové budoucnosti a objevili vizionáře uvnitř sebe.

tia


Hlavním hrdinou této kampaně se stal ikonický model brýlí Ray Ban Clubmaster. Dioptrická i sluneční skla si ale můžete nechat na míru zpracovat do jakéhokoliv oblíbeného modelu, jako je například Aviator nebo Wayfarer. Jednoduše podle toho, jaký styl vám sedí. Další informace i cenovou nabídku dioptrických, ale i slunečních čoček od značky Ray Ban najdete u nás na webu. Tak se nezapomeňte podívat.

aviator


Mějte nás na očích! Protože je jaro ve vzduchu, chystáme pro vás novou kolekci a s ní i spoustu novinek a už se nemůžeme dočkat, až vám je ukážeme. Sledujte náš Facebook a Instagram a budete je mít z první ruky.Váš Tým Easy OpticPoužité obrázky: archiv Easy Optic, Ray Ban official

Vložte komentář

Pole označená jako "*" jsou povinná.

Maximální počet znaků je 1500.