Proč si vybrat brýle Oakley?

Proč si vybrat brýle Oakley?

po, 26 dub 2021

Asi bychom na trhu jen těžko hledali další značku, která má tak široký záběr jako právě Oakley. V té nejvyšší kvalitě vaše oči vybaví pro kterýkoliv sport a v jakkoliv extrémních podmínkách. Zároveň ale v nabídce snadno najdete brýle, kterými můžete doplnit outfit pro každý den. Co všechny Oakley brýle spojuje? Špičková technologie, kterými jejich sluneční brýle disponují. Chcete toho o Oakley vědět víc? Jdeme na to.


#ForTheLoveOfSport
Za značkou Oakley stojí tvůrci, kteří jsou kreativní, progresivní a o krok napřed v každé situaci. Sporty, na které svou pozornost soustřeďují v současnosti nejvíc, jsou cyklistika, snowboarding, lyžování a surfing, ale vybaví vás i pro běh, golf nebo rybaření. Jejich hlavním želízkem v ohni je už pár let technologie Oakley Prizm, o které jste už možná slyšeli. Co to ale vlastně je a k čemu je tato technologie dobrá?

oakley sunglasses


S technologií Prizm se budete cítit jako superhrdinové
Dřív bylo možné brýlové čočky jen ztmavit, zesvětlit nebo v nich ovlivnit kontrast. Technologie Prizm s sebou ale přinesla revoluci. Dokáže vyladit světelné spektrum tak, že zostří vidění, abyste dokázali vidět jasněji a reagovat rychleji a díky zvýšenému kontrastu dokážete lépe rozpoznávat potřebné barvy. Prizm optimalizuje schopnost vidět pohybující se předměty. Patentovaný materiál Plutonite, který se k výrobě čoček používá je vysoce odolný proti nárazům a UV ochranu není možné poškrábat.

oakley sunglasses


Prizm vs Polarizace
Ne všechny Prizm čočky jsou zároveň polarizované. Je to proto, že ne každá situace to vyžaduje a v některých případech to může dokonce snižovat sportovní výkon. Polarizační čočky Prizm se doporučují především tehdy, když je vyšší míra oslnění, jako například při vodních aktivitách nebo při řízení. A jak technologii využít při konkrétních sportech?

Cyklistika
Pro všechny zapálené cyklisty je tu model Oakley OO9290. Díky technologie Prizm Road, cyklisti vidí lépe povrch silnice a dokáží tak rychleji reagovat na překážky jako jsou kameny nebo výmoly. Jejich další výhodou je neuvěřitelná lehkost a protiskluzový materiál, díky kterému drží pod helmou na správném místě.

oakley sunglasses


Vodní sporty
Pokud jste nadšenci do vodních sportů, pak je pro vás model Oakley Split Shot OO9416 jako dělaný. Disponuje technologií Prizm Deep Water s polarizovanými čočkami, které odfiltrují odstíny modré na otevřené vodě, které by vás jinak mohly oslňovat.

oakley sunglasses


Oakley Prizm Sport má celou řadu dalších lákadel, takže si můžete být jisti, že ať jste milovníci jakéhokoliv sportu, svého favorita si mezi Oakley brýlemi určitě najdete. A pokud je vaše parketa spíš móda, i pro vás se ten správný kousek najde. Dnes je trendy nosit i původně ryze sportovní brýle každý den a Oakley má k tomu navrženou celou řadu Oakley Prizm Everyday. Tak které Oakley budou ty vaše?


Váš Tým Easy Optic

 Použité obrázky: Oakley official a archiv Easy Optic

Vložte komentář

Pole označená jako "*" jsou povinná.

Maximální počet znaků je 1500.