Hrajte naplno v novém rozlišení s brýlovými skly Oakley Prizm Gaming

Hrajte naplno v novém rozlišení s brýlovými skly Oakley Prizm Gaming

Tue, 03 Nov 2020

Oakley Prizm™ Gaming jsou nová brýlová skla na trhu navržená pro všechny vášnivé hráče počítačových her. Ať už hrajete pro zábavu nebo jste profesionálním hráčem, díky novým brýlovým čočkám budete hrát ve zcela novém rozlišení, které vás povede k těm nejlepším výsledkům.

Technologie Prizm™ Gaming vám nabízí ochranu před modrým zářením vychazejícím z monitoru (dochází k filtraci modrého světla  -40 % ve vlnové délce 380nm až 500nm), maximalizuje kontrast a zajišťuje ostřejší vidění a nový zážitek ze hry. 

Brýlové čočky výrazně snižují únavu vašich očí a to právě díky tlumení barev, na které jsou oči citlivé. Zároveň dochází i k zvýraznění barev pro dosažení maximálního pohodlí a nejlepšího výkonu. 

Benefity brýlových skel Oakley Prizm™ Gaming:

1. Snížení únavy očí a filtrace modrého světla

2. Ostré vidění, lepší kontrast

3. Možnost zhotovení Prizm™Gaming s korekcí 

4. Nabízí kompabilitu s lifestylovými modely a především bezdrátovými sluchátky

 Brýlové čočky Oakley Prizm™ Gaming lze kombinovat s několika modely na každodenní nošení, které jsou vyrobené z lehkých a odolných materiálů jako je titan, plast nebo karbon pro pohodlné nošení a mají stranice z protiskluzového materiálu Unobtanium pro pevné usazení brýlí na obličeji.

Pojďme si představit brýle, které najdete u nás v Easy Optic ;) .

 

OAKLEY OX 5140 ČERNÁ

Oakley OX 5140 01 Černá Tie Bar™ 5.0 jsou vyrobené z titanu, díky kterému jsou neuvěřitelně lehké a odolné. Poloočnicový design obruby vám nabídne perfektní zorné pole téměř bez omezení a pokud brýle někdy sundaváte, jistě oceníte chytrý systém Latch na stranici, díky kterému brýle snadno zaháknete za tričko. 

 

OAKLEY OX 8050 MATNÁ ČERNÁ

Dioptrické brýle OX 8050 PITCHMAN jsou výrazné obdélníkové obruby z lehkého a flexibilního O Matter™ plastu, patentovaného značkou Oakley. Stranice jsou kovové, v místě dotyku s hlavou opatřené protiskluzovou koncovkou z patentovaného materiálu Unobtainium®. Brýle, které unosíte ke každé příležitosti a navíc vám zajistí maximální stabilitu a pohodlí.

 

 OAKLEY OY 8004 MATNÁ ČERNÁ

 Pro mladé nadšené hráče jsou tu juniorské brýle Oakley OY 8004 Milestone XS .Tento model se pyšní tím, že je to doposud nejtenčí a nejlehčí rám, který kdy značka Oakley vytvořila. Brýle jsou z prvotřídního materiálu NanO-Matter ™, který je třikrát silnější než acetát. Koncovky stranic díky patentovanému materiálu Unobtainium® mají protiskluzovou funkci. 

 

OAKLEY OX 8105 TRANSPARENTNÍ

Pro milovníky posledních módních trendů je tu model Oakley OX 8105 04 .Transparentní kulatou obrubu doplňují tenké kovové stranice v černém provedení, zakončené plastovou koncovkou z patentovaného materiálu Unobtaibium, zabraňujícímu sklouzávání. Tříbodový systém usazení brýlí na obličeji je jako u každého modelu Oakley samozřejmostí.

  

 

Vybrali jste? Teď už nezbývá jen zasednout ke své oblíbené hře a let's play! Užijte si zcela nové zážitky z hry :-)

Váš tým Easy Optic

Leave a Reply

Fields marked with "*" are mandatory.

The content should have maximum 1500 characters.