Kdo jsme?

 

Zažijte s námi radost ze zkoušení i nakupování brýlí a za skvělé ceny!

Jsme optické studio a internetový obchod s dioptrickými a slunečními brýlemi od značek Ray-Ban®, Prada, Vogue®, Dolce Gabbana a Oakley. Pokud jste zdaleka, všechny naše dioptrické i sluneční brýle můžete vyzkoušet a nakoupit online (i se skly) nebo využít velmi oblíbenou službu Vyzkoušení brýlí doma. Pokud to k nám nemáte daleko a potřebujete vaše oči změřit, brýle osobně vyzkoušet nebo jednoduše jen pomoci s výběrem a slyšet náš odborný názor, můžete nás navštívit v útulném studiu Easy Optic v centru Prahy. Zde vám změříme oči, vysvětlíme oční korekci a vždy vám rádi pomůžeme vybrat slušivé, trendy brýle a nejvhodnější brýlové čočky. Jde nám totiž především o vaše oči, aby i ony byly nadmíru spokojené a vy tak byli nadšení jak z vašeho nákupu brýlí, tak i v průběhu jejich nošení.

Změříme vám oči, vysvětlíme oční korekci a vždy vám rádi pomůžeme vybrat slušivé, trendy brýle a nejvhodnější brýlové čočky.


Jedinečná nabídka brýlí a služeb s týmem nadšených profesionálů.

 

Brýle:

V naší nabídce máme pouze kvalitní, módní brýle od značek Ray Ban, Vogue, Dolce & Gabbana, Prada a Oakley s atraktivním designem z nejnovějších světových kolekcí. Jedná se o 100% originály, které vám vždy dodáme v originálním pouzdře s veškerým příslušenstvím. Protože jedním z našich hlavních cílů je, aby byly i takto kvalitní brýle všem dostupné, najdete u nás brýle až o 50% levnější než v běžných kamenných optikách.


Služby:

Online nákup - celý nákup brýlí (včetně brýlových čoček pro korekce od -4,50 do +4,50 dioptrií) můžete provést online. Hotové brýle i se skly vám budou doručeny až domů nejpozději do 7 dní (sluneční brýle a dioptrické brýle bez skel do 2 dní). 

Nevíte, jak začít s nákupem online? Poradíme vám s jednotlivými kroky zde. Pokud stále v online nákupu tápete, neváhejte nás kontaktovat zde.


Vyzkoušení brýlí doma  – díky naší velmi oblíbené službě si můžete objednat online 3 páry dioptrických obrub za minimální poplatek. Brýle vám doručíme až domů, kde je můžete zkoušet celé 4 dny a získat i tolik oceňovanou zpětnou vazbu od vašich nejbližších. Více o službě zde.

Easy Optic studio – všechny brýle, které najdete online, můžete také osobně vyzkoušet v Easy Optic studiu v centru Prahy. Jeho jedinečnou a útulnou atmosféru si zamilujete a náš zkušený personál Vám zde rád pomůže s výběrem vhodných brýlí i skel. Oční specialistka Vám změří oči, podrobně vysvětlí oční vadu a jak ji korigovat. Můžete se k ní objednat hned teď online.


Náš tým:

Chceme, abyste šli ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy, ale zároveň si zachovali svou osobitost a vaše oči dostaly tu nejlepší možnou péči. Proto u nás najdete pouze profesionály, kteří se snaží vybrat brýle na míru vašemu obličeji, skla přesně pro vaše oči a vždy si udělají čas na vaše otázky s úsměvem na tváři.


Etický kodex Easy Optic:

Jsme odhodlaní nabízet jen to nejlepší a pomáhat:

  • vám, ženám a mužům, kteří chcete lépe porozumět svým očím
  • snadno vyzkoušet a vybrat kvalitní a skvěle padnoucí brýle
  • cítit se lépe při nošení brýlí
  • nalézt řešení Vašich problémů
  • neustále Vás informovat o novinkách a trendech ze světa brýlí

To vše dělat s ohledem na prostředí, ve kterém pracujeme.

 

Zažijte s námi nový způsob péče o oči a nakupování vašich brýlí!