Kdo jsme?

Easy Optic otvírá dveře do světa vašich očí a nabízí vám nový, pohodlný způsob nakupování.

Jsme tým nadšených lidí, který je oficiálním značkovým prodejcem dioptrických a slunečních brýlí originálních značek Ray-Ban®, Prada, Vogue®, Dolce Gabbana a Oakley. Brýle můžete nakoupit online nebo v našem studiu Easy Optic v centru Prahy. Nabízíme také vysoce kvalitní odborné služby spojené s výběrem brýlí, záručním servisem a také služby spojené s vyšetřením a péčí o oči v očním refrakčním centru Easy Optic Vision Center.

Změříme vám oči, vysvětlíme oční korekci a vždy vám rádi pomůžeme vybrat slušivé, trendy brýle a nejvhodnější brýlové čočky.


Jak to děláme? Jedinečnou nabídkou brýlí a služeb s týmem nadšených profesionálů.

Soustředíme se na nabídku pouze vysoce kvalitních, trendy značkových brýlí s atraktivním designem z nejnovějších světových kolekcí. Chceme totiž, abyste šli s ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy a zároveň si zachovali eleganci a osobitý styl.

Jsme oficiálním prodejcem značek Ray Ban, Vogue, Dolce & Gabbana, Prada a Oakley, proto u nás najdete jen 100% originály vysoké kvality. Brýle vám vždy dodáme v originálním pouzdře s originálním příslušenstvím.

Snažíme se, aby brýle byly každému z vás finančné dostupné, proto u nás nakoupíte značkové brýle o 50% levněji než v běžné kamenné optice.

Jedinečná nabídka značkových brýlí za skvělé ceny


Jedinečné služby:

Online nákup - celý nákup brýlí (včetně brýlových čoček pro korekce od -4,50 do +4,50 dioptrií, u cylindru od -1,50 do +1,50 (dioptrií) můžete provést online. Nákup zahrnuje výběr brýlí v profesionálně nafoceném online katalogu, vyzkoušení brýlí ve virtuálním online zrcadle, výběr finálních brýlí, dodacích a platebních podmínek a potvrzení objednávky. Pokud nakupujete brýle včetně skel, je jen potřeba znát a vyplnit vaše dioptrie a vzdálenost vašich zornic, tzv. PD. Vše najdete na lékařském předpisu. Pokud lékařský předpis nemáte nebo máte vyšší korekci, doporučujeme Vám osobní návštěvu a konzultaci výběru vhodné čočky v našem studiu a refrakčním centru Easy Optic Vision Center.  To také platí v případě multifokálních nebo prizmatických čoček, kde je přesné zaměření jedním z hlavních předpokladů vaší spokojenosti.

Hotové brýle i se skly vám budou doručeny až domů nejpozději do 7 dní (brýle bez skel do 3 dní). 

Nevíte, jak začít s nákupem online? Poradíme vám s jednotlivými kroky zde.

Služba Vyzkoušejte doma – díky této službě si můžete objednat až 3 páry dioptrickýh obrub a zkoušet je v pohodlí domova po dobu 4 dní. 

Easy Optic studio a Vision Center – veškeré brýle, které najdete v online katalogu, můžete osobně vyzkoušet v Easy Optic studiu v centru Prahy. Jeho jedinečnou a útulnou atmosféru si zamilujete a  náš zkušený personál Vám zde pomůže s výběrem vhodných brýlí a skel. Pokud potřebujete oční vyšetření, navštivte naše refrakční centrum Easy Optic Vision Center, kde Vám zkušená oční specialistka provede vyšetření očí, podrobně vysvětlí oční vadu a jak ji korigovat. Můžete se k ní objednat hned teď online.


Jedinečný tým nadšených profesionálů:

V Easy Optic klademe veliký důraz na péči o zákazníky a proto zaměstnáváme jen nadšené profesionály, kteří detailně zodpoví veškeré dotazy ohledně vaší oční korekce a výběru vhodného stylu brýlí či typu skel. Nejsme tu pro Vás jen při prvním nákupu, ale i pro následnou péči a pomoc a to vždy s úsměvem na tváři.


Náš etický kodex:

Jsme odhodlaní nabízet jen to nejlepší a pomáhat:

  • vám, ženám, mužům a dětem, kteří chcete lépe porozumět svým očím
  • snadno vyzkoušet a vybrat kvalitní a skvěle padnoucí brýle
  • cítit se lépe při nošení brýlí
  • nalézt řešení Vašich problémů
  • neustále Vás informovat o novinkách a trendech ze světa brýlí.

To vše dělat s ohledem na prostředí, ve kterém pracujeme.

 

Zažijte s námi nový způsob péče o oči a nakupování vašich brýlí!