Nově máme brýle také pro děti!

Nově máme brýle také pro děti!

čt, 28 kvě 2020

Je nám ctí vám představit naši horkou novinku a tou jsou dětské dioptrické brýle. Nyní už si u nás vybere celá vaše rodina. Přijďte se podívat na nejnovější modely k nám do studia nebo jednoduše mrkněte online.

Nejste-li si jako rodiče jistí, zda je zrak vašich ratolestí zcela v pořádku, rozhodně ho nechte vyšetřit. Měření zraku u dětí se obvykle provádí ještě v mateřských školách preventivně za drobný poplatek. U malých dětí se vyskytuje zejména problém s tupozrakostí, která může díky nošení brýlí či speciálních okluzorů v budoucnu zcela vymizet. Nikdy to však neberte na lehkou váhu!

A tady jsme už pro vás nachystali malou přehlídku a ochutnávku dětských obrub, na které se u nás můžete těšit. Zkusit si je děti mohou nejen u nás ve studiu, ale i online v našem virtuálním zrcadle. Vybírat můžete prozatím ze značek Ray-Ban nebo Oakley.

RAY-BAN RB 1554 ŽÍHANÁ HNĚDÁ

Legendární a populární model Erika si nyní mohou pořídit i ti nejmenší. Tyto dětské Ray-Bany jsou vyrobeny z velmi lehkého plastu, díky němuž jsou nesmírně pohodlné po celý den. Velké kulaté očnice přesně odpovídají módním trendům. Mix barev, hnědá žíhaná s růžovými stranicemi působí velmi stylově. Máme je i ve více barevných variantách.

 OAKLEY OY 8004 MATNÁ DŽÍNOVÁ

Dioptrické brýle Oakley Milestone XS jsou dětskou verzí nejtenčího a nejlehčího nekovového rámu, který kdy značka Oakley vytvořila. Na výrobu rámu byl použit prvotřídní materiál, který je třikrát silnější než acetát.Tříbodový systém usazení obruby zachovává stabilní pozici dioptrických čoček. Vaši nejmenší si je zamilují a nebudou je chtít z očí sundat, protože jsou tolik pohodlné!

 RAY-BAN RB 1089 ZLATÁ

Máte doma malého modela či modelku, co se už v útlém věku vyzná v módních trendech? Pořiďtě tak Ray-Ban Aviator Junior. Stylové pilotky ve zlaté barvě jsou vhodné pro všechny dívky a chlapce, kteří chtějí nosit trendy brýle už od mala. Nastavitelné nosníky a možnost úpravy stranic zaručí komfortní nošení pocelý den a stabilitu brýlí.

OAKLEY OY 8008 RŮŽOVÁ

Dětské dioptrické brýle Oakley OY Twin Tail byly navrženy pro dívky, které chtějí držet krok s chlapci a pohybují se aktivně. Model Twin Tail nabízí mix odvážných barev, a to zářivé růžové s dívčí fialovou na stranicích. Díky patentovanému materiálu a technologii navržené speciálně pro mladé tváře poskytnou brýle dívkám stabilitu při jejich cestě za dobrodružstvím.

 RAY-BAN RB 1561 MATNÁ HAVANA

Dětské dioptrické brýle Ray-Ban Matná havana jsou trendy kulaté obruby pro ty nejmenší. Díky gumovému povrchu rámu jsou brýle pružné a lehké. Žíhaná barva je neutrální a tak se brýle skvěle hodí jak pro chlapce i devčata a to ke všemu a každý den!

OAKLEY OY 8007 LESKLÁ ČERNÁ

Dětské dioptrické brýle Oakley Field Day jsou jako stvořené pro děti, které touží po barvách. Díky patentovanému materiálu s protiskluzovými koncovkami jsou brýle lehké a stabilní a to jim umožní udržet krok s dětským aktivním životním stylem. Pořiďte svému dítku jedny ještě dnes.

 

 Tyto modely a mnoho dalších najdete právě teď u nás ve studiu na I.P.Pavlova nebo online na Easyoptic.cz. Které jsou vašimi favority?

Váš tým Easy Optic

 

Vložte komentář

Pole označená jako "*" jsou povinná.

Maximální počet znaků je 1500.