Nošení samozabarvovacích brýlových čoček vás může bavit!

Nošení samozabarvovacích brýlových čoček vás může bavit!

út, 23 úno 2021

Snad každý, kdo nosí dioptrické brýle, zná moment, kdy vyjde slunce zpoza mraků a vy nemůžete nikde po ruce najít své sluneční brýle nebo jste je prostě nechali doma. Pro tyhle případy máme naštěstí řešení a tím jsou samozabarvovací brýlové čočky, díky kterým budete mít sluneční svit už navždy pod kontrolou. Ptáte se jak?

Technologie výroby samozabarvovacích čoček dělá neustálé pokroky, které dělají jejich uživatelům zkrátka hezčí den. Nejde totiž jen o to, že vám brýle ztmavnou, kdykoliv vyjdete ven na slunce. Speciálně vyvinutá čočka má na svědomí také to, že vidíte jasněji, ostřeji a častokrát s filtrem, se kterým je radost dívat se na svět. To, že blokují 100 % UV záření a chrání oči před modrým světlem je v dnešní době už samozřejmostí.

transitions

Vůbec nejlepší věc na nové technologii je to, že změna odstínu v čočce trvá opravdu v řádu sekund a ne dlouhé minuty, jako tomu bylo v jejich začátcích. I to je jedním z důvodů, proč se za posledních pár let staly samozabarvovací brýlové čočky opravdovým fashion trendem nejen pro mileniály po celém světě.

Důkazem, že samozabarvovací brýlové čočky jsou nepostradatelným společníkem, je jejich oblíbenost také u různých celebrit. Krátce předtím, než se nám svět zmenšil do našich obýváků, stihl proběhnout galavečer Golden Globe, kde byly samozabarvovací brýlové čočky označeny za jeden z největších trendů.

Joaquin Phoenix

Další z hrdých nositelek samozabarvovacích brýlových čoček je Paloma Faith, rodačka z Hackney a známá britská zpěvačka a herečka. Sama o nich tvrdí, že jí daly znovu svobodu být všestranná a perfektně zapadají do jejího hektického životního stylu.

paloma

Samozabarvovací brýlové čočky můžete použít do jakýchkoliv obrouček tak, aby odrážely váš individuální styl. Mají totiž nejrůznější odstíny, ze kterých si můžete vybrat. Jednak to jsou klasiky v podobě šedé, hnědé nebo tmavě zelené, ale v nabídce najdete stylové módní barvy, mezi které patří ametyst a safír.

Pokud vás téma samozabarvovacích brýlových čoček zaujalo a chtěli byste se o něm dozvědět ještě víc, rozhodně se nezapomeňte podívat na náš web. Dozvíte se tam nejen víc detailů, ale také možnosti, které jsou pro vás vhodné na základě hodnoty vašich dioptrií.  

A pokud byste se na ně chtěli podívat na vlastní oči nebo doporučit tu správnou variantu, zastavte se u nás v showroomu. Rádi vám poradíme.

Mějte nás na očích! Pro pravidelný přísun novinek z našeho světa nezapomeňte sledovat náš Facebook a Instagram a nezmeškáte tak žádný žhavý trend.


Váš Tým Easy Optic

 

Použité obrázky: archiv Easy Optic, aop.org.uk, transitions.com, thecut.com

Vložte komentář

Pole označená jako "*" jsou povinná.

Maximální počet znaků je 1500.