Nabízíme vám takové možnosti platby a dodání, abyste své brýle dostali co nejrychleji!

Možnosti platby:

  • Přes internet - Můžete zaplatit platební kartou nebo bankovním převodem přes internetový portál GoPAY.
  • Při osobním převzetí brýlí
  • Od dopravce (na dobírku) - hotově nebo platební kartou.
  • V Easy Optic studiu - hotově, platební kartou, papírovými poukázkami Ticket a elektronickou poukázkou Ticket Benefits Card (Ticket Multi, Benefit, Benefit Plus) od společnosti Edenred a Sodexo Pass (Vital Pass, Flexi Pass, Dárkovy Pass)
  • Přes internetovou aplikaci zaměstnaneckých benefitů Cafeteria software - Benefity Cafe od společností Benefit Plus, Edenred, Sodexo a Benefity
    Benefit
    Benefit Plus

Fakturu vám v případě platby přes internet zašleme emailem spolu s potvrzením objednávky. V případě, že budete zboží přebírat v Easy Optic studiu, fakturu vám předá zaměstnanec Easy Optic přímo na místě. V případě platby na dobírku vám fakturu uložíme s brýlemi do zásilkové krabice.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Možnosti dodání:

Máte tři možnosti převzetí zboží, buď osobně u nás v Easy Optic studiu, na poště nebo od zaměstnance přepravní služby na adrese dodání.

Osobní odběr:

Easy Optic Studio
Jugoslávská 659/11
Praha 2, 120 00
Provozní doba: po - čt 9:00-19:00, pá 9:00-18:00

Brýle máme skladem a tak jsou vám okamžitě k dispozici. Pokud by brýle momentálně nebyly na skladě, budeme vás informovat.

Zaslání přepravní službou:

Můžete si vybrat přepravní službu PPL nebo Českou poštu.

Brýle vám dodáme do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky (plus 3 pracovní dny, pokud se bude jednat o brýle i s dioptrickými čočkami).

Doprava po České republice je zdarma. Účtujeme si jen poplatek 50 Kč u možnosti "Platba na dobírku".