Jaké obroučky si vybrat ve vyšším věku?

Jaké obroučky si vybrat ve vyšším věku?

Tue, 28 Dec 2021

Dnešní společnost klade často důraz na dokonalý vzhled a mnoho žen i mužů udělá cokoliv pro to, aby vypadali mladě. Existuje ale způsob, jak zachovat svěží look bez použití plastických chirurgií a dalších podobných zákroků? Vedle správného jídelníčku, dostatku odpočinku a pohybu je to také výběr vhodných obrouček.

Brýle jsou doplňkem, který dokáže okamžitě změnit image v jakémkoliv věku. Proto ty správné brýle dokáží zajistit také mladistvý vzhled. Vyšší věk navíc rozhodně neznamená, že nemůžete vypadat trendy a stylově.

Jak pracovat s barvami?
S přibývajícím věkem se jen málokdo z nás vyhne šedinám. Někteří z nás si je barví, jiní se rozhodnou si je ponechat. S vyšším věkem se také vytrácí pigment a mohou nám zesvětlit oči a kůže. Může se stát, že barvy, které jsme nosili dříve, pak nemusí fungovat. Velmi tmavé barvy a zejména černá u někoho mohou najednou působit příliš ostře a tvrdě. Proto bývají tlumenější tóny ve vyšším věku lichotivější a pleť díky nim vypadá hladší a zdravější.

Easy TIP! Ray Ban RB 5394 v šedě pruhovaném provedení s hexagonálním tvarem jsou jedním z modelů, ve kterých budete držet krok s dobou. Jsou nadčasové, originální a jsou vhodné i pro vyšší dioptrie. Stavíte se u nás zjistit, jak vám sluší?

RB 5394

Pokud máte raději teplejší barvy, pak by se vám mohla líbit tato novinka, rovněž z dílny Ray Ban. RB 5398 Striped Havana rozzáří vaši tvář a bude se hodit k jakémukoliv outfitu.

RB 5398

Obroučky s face-liftem
Protože nám s věkem pomalu ubývá množství kolagenu v pleti, pokožka není tak pružná a pevná jako dřív. Jedním z triků, jak omladit obličej, je pořídit si brýle, které vyváří dojem face-liftu díky tomu, že mají zvednuté a zvýrazněné vnější koutky. Už možná tušíte, že řeč je tu o Cat-Eye obroučkách.

Brýle s kočičími obroučkami jsou symbolem ženské elegance. Náš první vybraný model Dolce & Gabbana DG 3258 má navíc zlaté kovové stranice a působí tak celkově jemným dojmem. Rozhodně stojí za zkoušku!

DG 3258


Easy TIP! Růžová ve vyšším věku? A proč ne! Model Vogue VO 5152 v polotransparentní růžové barvě je trendy, ale nepatří mezi módní výstřelky jedné sezony. Plastové obroučky jsou doplněny měděnými stranicemi a my jsme si tuhle barevnou kombinaci jednoduše zamilovali.

VO 5152

Nebojte se změny
Dovolíme si na závěr jednu radu. Neexistují žádné univerzální obroučky, které vás zaručeně omladí. Důležité je najít styl, který se hodí k aktuální životní etapě i osobnosti. Během celého našeho života se vyvíjíme a měníme. Nebojte se v různých životních etapách znovu a znovu zjišťovat, co vám sluší. Jedno z našich zlatých pravidel je nezůstávat jen u jednoho tvaru obrouček. Někdy je výstup z komfortní zóny potřeba k tomu, abychom objevili, v čem se skutečně cítíme dobře.

Mějte nás na očích! Nezapomeňte sledovat také náš Instagram a Facebook a nenechte si ujít další novinky ze světa brýlí.


Váš Tým Easy OpticPoužité obrázky: archiv Easy Optic, ZEISS BlueGuard

Leave a Reply

Fields marked with "*" are mandatory.

The content should have maximum 1500 characters.