Jak si zajistit dokonalý sedmdesátkový look?

Jak si zajistit dokonalý sedmdesátkový look?

út, 25 kvě 2021

Taky občas rádi hledáte inspiraci ve filmových seriálech a Netflix vám říká pane? Pak jste dost možná zaznamenali neuvěřitelně napínavý seriál Had nebo také The Serpent. Kromě toho, že je to strhující podívaná rozložená do osmi dílů, je to taky bezedná studnice perfektních kostýmů. Tvůrci rozhodně nepodcenili výběr doplňků jako jsou šátky nebo brýle. A čemu jinému než právě brýlím bychom se měli v dnešním článku věnovat, že ano?

TIP! Pohodlně se usaďte a ke čtení si pusťte super soundtrack z filmu, který vás svou atmosférou vezme na hippie stezku 70. let jihovýchodní Asie. A pokud se na seriál teprve chystáte, nemusíte se obávat, žádné spoilery nevyzradíme.

Had je natočený na motivy skutečného příběhu o francouzském sériovém vrahovi jménem Charles Sobhraj (Tahar Rahim), působícím především v Thajsku a Indii. Ten se v 70. letech vydával za obchodníka s drahokamy a jeho cílem byli volnomyšlenkářští cestovatelé ze západních zemí. Společně se svou kanadskou přítelkyní Marie-Andrée, alias krásnou Monique (Jenna Coleman), tam napáchali poměrně pěknou paseku.

Seriál zaznamenal obrovský úspěch nejen díky dokonalé produkci, ale také všudypřítomnému ikonickému šatníku. Móda 70. let už se nějakou dobu vrací, takže vidět toto fascinující duo, které cestuje po světě s kufrem nacpaným hedvábnými šátky a oversized brýlemi, je skutečně podívaná. Kostýmní výtvarnice Rachel Walsh se při stylingu hlavní hrdinky inspirovala prý především ikonami té doby, Biancou Jagger a Jane Birkin.

Nechat se inspirovat chováním hlavních hrdinů není rozhodně nejlepší nápad, inspirace v jejich outfitech, to je ovšem jiná. A my vám s ní rádi pomůžeme.

Jenna Coleman

RB1973

Ray Ban RB 1973 Stripped Havana
Nejen Marie-Andree modely ze 70. let svědčí. Vyzkoušejte náš model Ray Ban Square v žíhané barvě společně s pocitem filmové star.

Jenna Coleman

RB1971

Ray Ban RB 1971 Zlatá
Skrývat se za oversized rámečky je pro Marie-Andree typické. A občas to ocení každý z nás. Čtvercové Ray Ban obruby jsou horkou novinkou z poslední kolekce Ray-Ban Eyeshape a sedmdesátkový look je v nich zaručen. 

Tahir

ray-ban titanium

Ray Ban RB8125M Titanium
Charles Sobraj měl možná mnoho jmen, ale Aviatorům byl alespoň v seriálu dokonale věrný. Vyzkoušejte ty naše z exkluzivní kolekce Ray-Ban Titanium.

Pokud vás téma oversized brýlí zaujalo, přečtěte si určitě také náš předchozí článek, kde najdete spoustu dalších tipů zaměřených na dioptrické obroučky.

Mějte nás na očích! Sledujte náš Facebook i Instagram a nezmeškejte tak žádnou novinku ani akci z našeho světa. Nová kolekce dioptrických i slunečních brýlí je venku, tak se nezapomeňte mrknout!Váš Tým Easy OpticPoužité obrázky: Pinterest a archiv Easy Optic

Vložte komentář

Pole označená jako "*" jsou povinná.

Maximální počet znaků je 1500.