Můj účet
Přepnout menu

Nakupte u nás trendy značkové brýle o ½ levněji, než byste běžně zaplatili!

JE TO MOŽNÉ:

Naše režijní náklady jsou, ve srovnání s běžnými kamennými optikami, stlačeny na minimum. Zároveň si nastavujeme nižší marže, proto jsme vám schopni nabídnout výrazně nižší ceny.

NABÍZÍME VÁM TRENDY ZNAČKOVÉ DIOPTRICKÉ A SLUNEČNÍ BRÝLE RAY BAN, VOGUE, PRADA, DOLCE GABBANA A OAKLEY:

Přes nižší ceny naleznete v naší nabídce jen kvalitní značkové brýle s atraktivním designem od největší firmy v oboru oční optiky na světě, italské společnosti Luxottica Group. Můžete vybrat z široké nabídky trendy brýlí jako jsou dioptrické brýle, sluneční, dámské, pánské a dětské brýle především plastové v retro, moderním a klasickém stylu.

Brýle jsou 100% originály od značek Vogue, Ray Ban, Dolce Gabbana, Prada a Oakley. Vybrali jsme pro vás tyto značky, abyste se svými brýlemi šli ruku v ruce s nejnovějšími módními trendy a zároveň se mohli na své brýle dlouhodobě spolehnout.Zároveň se snažíme, aby trendy značkové brýle brýle byly každému z vás dostupné, proto u nás nakoupíte značkové brýle o 30%-50% levněji než v běžné kamenné optice.

STRUČNÝ POPIS ZNAČEK:

rayban

Ray Ban značka je od roku1937 nejúspešnejší značkou brýlí na světě. Brýle této značky nosí filmové hvězdy, hudebníci, sportovci i rebelové a výrazné osobnosti. Ray-Ban jsou brýle na každodenní nošení a slouží zákazníkum všech generací. Vždy současné, autentické, bezvýhradně cool, troufalé. Spojuje se v nich kvalita s funkčností, promítá se v nich historie s dědictvím minulosti. Brýle Aviator, které se objevily v roce 1937 a brýle Wayfarer z roku 1952 zůstávají ikonami, které stanovují trend a stojí za napodobování. Ray-Ban je nepřekonaný lídr na trhu s brýlemi.

rayban

Značka Vogue je mladá, čilá a svěží značka cílená na ženy a muže, kteří si rádi hrají se svým vzhledem, milují zábavné módní formy a sledují trendy. Vogue nabízí módu, která je na dosah všem. Značka Vogue rozšiřuje sféru svého dynamického působení a míří i k mužům. Nová pánská linie je určena sebevědomým, ležérním, výrazným a moderním mužům, kteří si s módou nedělají starosti.

rayban

Firma Prada byla založena v Miláně v roce 1913 a byla vždy považována za mimořádně moderní, revoluční a novátorskou značku. Značka Prada se důsledně soustřeďuje na luxusní styl, kvalitu, zdůrazňuje svůj charakter „made in Italy“ a těží z tradice, čerpající sílu z neutuchající tvořivosti a vynalézavosti, která je podstatou módy.

rayban

Značka D&G je moderní značka, reprezentující kouzlo velkoměst, která nabízejí řadu stylů a radostí. Brýle čerpají inspiraci z ruchu ulic, z moderní hudby a ze všeho současného, co umožňuje rozvíjet osobní styl, který není spoutaný předsudky a zažitými formáty.

Dolce Gabbana je je luxusní značka, která čerpá inspiraci ze svých kořenů a z utentických hodnot svojí DNA, k nimž patří sicilský duch, elegance a smyslnost.

Svět značky Oakley je úzce propojen se světem sportu. Oakley nabízí svým fanouškům vyjímečná řešení ve formě brýlí, které garantují komfort, bezpečnost a ideální vidění. Navzdory tomu to však není značka, která je striktně zaměřená výhradně na sport- potvrzuje to nejnovější kolekce značky, která ve svém sortimentu, kromě sportovních modelů, prezentuje celou řadu lifestylových modelů určených zákazníkům, kteří nejsou příliš sportovně založení.

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?