Přepnout menu Můj účet

Nabízíme vám takové možnosti platby a dodání, abyste své brýle dostali co nejrychleji!

Možnosti platby:

 • Přes internet: můžete zaplatit platební kartou nebo bankovním převodem přes internetový portál GoPAY.
 • Při osobním převzetí brýlí:
  • Od dopravce (na dobírku) - hotově nebo platební kartou.
  • V Easy Optic - hotově, platební kartou, níže uvedenými partnerskými benefity
 • Sodexo (Flexi Pass, Darkový Pass, Vital Pass, platební karta, voucher-vygenerovaný e-Pass v systému daného benefitního programu, Online platba pro provedení platby pomocí Flexi Pass CARD)
 • Edenred (Ticket Multi, Ticket Benefits, Ticket Medica, Ticket Compliments, platební karta, voucher-vygenerovaný e-Ticket v systému daného benefitniho programu)
 • Benefit Plus (platební karta, voucher-vygenerovaný v systému daného benefitniho programu)
 • Benefity (s čislem karty Benefitu a PIN)

V připadě uplatnění benefitu na webovou objenávku: Toto lze uskutečnit u benefitnich programů Benefit Plus (poukázka na optiku), Endenred (e-Ticket), Sodexo (e-Pass a online platba) a Benefity

 1. Vytvořte objednávku v Easy Optic e-shopu. Jako způsob dodání zvolte osobní odběr v Easy Optic studiu. Uveďte skutečný způsob dodání do poznámky (Česká pošta nebo PPL)
 2. Ve svém benefitním systému si vygenerujte voucher, najděte naši prodejnu Easy Optic a zvolte částku, kterou chcete uplatnit.
 3. V připadě voucherů od benefitních programů Sodexo (e-Pass) a Edenred (e-Ticket) nám zašlete, prosím, potvrzovací e-mail, který po zaplacení obdžite od výše uvedených benefitních programů na naši e-mailovou adresu info@easyoptic.cz, v připadě platby přes portál Benefit Plus obdržíme e-mail automaticky a ihned přimo od společnosti.
 4. V případě Sodexo online platby nebo platby přes Benefity nás kontaktujte telefonicky kvůli vyplnění identifikačních údajů. 
Benefit
Benefit Plus

Fakturu vám v případě platby přes internet zašleme emailem spolu s potvrzením objednávky. V případě, že budete zboží přebírat v Easy Optic studiu, fakturu vám předá zaměstnanec Easy Optic přímo na místě. V případě platby na dobírku vám fakturu uložíme s brýlemi do zásilkové krabice.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.


Možnosti dodání:

Máte tři možnosti převzetí zboží, buď osobně u nás v Easy Optic studiu, na poště nebo od zaměstnance přepravní služby na adrese dodání.

Osobní odběr:

Easy Optic
Jugoslávská 320/21
Praha 2, 120 00
Provozní doba: po - čt 9:00-19:00, pá 9:00-18:00

Brýle máme skladem a tak jsou vám okamžitě k dispozici. Pokud by brýle momentálně nebyly na skladě, budeme vás informovat.

Zaslání přepravní službou:

Můžete si vybrat přepravní službu PPL nebo Českou poštu.

Brýle vám dodáme do 2 pracovních dnů od potvrzení objednávky (plus 3 pracovní dny, pokud se bude jednat o brýle i s dioptrickými čočkami).

Doprava po České republice je zdarma. Účtujeme si jen poplatek 50 Kč u možnosti "Platba na dobírku".

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?