Můj účet
Přepnout menu

Typy Brýlí

Jaký typ brýlí sedne právě vám?

1. Celoobruby

Celoobrubové brýle mohou být plastové nebo kovové, popř. kombinované z více materiálů. Moderní technologie umožňují výrobu širších obrub, silnější důraz na módní prvek a větší přístup ke kreativitě. Zpravidla jde o nejjednodušší řešení a většina lidí se s celoobrubovými brýlemi cítí pohodlněji.

2. Poloobruby

U brýlí z poloobruby je pouze horní, popř. dolní polovina očnice lemována kovovou nebo plastovou obrubou. Brýlová čočka je k takové obrubě uchycena nylonovým vláknem. Výhodou je nižší hmotnost než u plných obrub, ale přitom ještě dostatečná stabilita ve srovnání s brýlemi vrtanými. Tento typ obrub působí většinou velmi seriózně a elegantně.

               

3. Brýle bez obrub

Nejpřitažlivějšími vlastnostmi vrtaných brýlí jsou nízká hmotnost, neomezenost výhledu a širší zorné pole. Do tohoto typu brýlí se používají speciální pružnější čočky, aby nedocházelo k jejich praskání v okolí vrtů. Vzhledem k jejich větší křehkosti je zapotřebí i větší opatrnosti s jejich manipulací. Pokud vás obtěžují výrazné nebo těžké brýle, budou pro vás brýle bez rámečků ideální volbou. 

Rádi byste nové obroučky  i s brýlovými skly? Mrkněte na nabídku od Easy Optic:

Dioptrické brýle    Brýlová skla

Máte otázku? Kontaktujte náš tým!

Tel.: +420 224 284 444
Email: info@easyoptic.cz

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?