Můj účet
Přepnout menu

Dodatečná úprava skel

Nezapomínejte na dodatečné úpravy skel jako je antireflexní vrstva, vrstva proti poškrábání a UV filtr:

Antireflexní úprava (AR)

"Antireflex" je tenká vícečetná vrstva aplikovaná na povrch čočky vakuovým napařováním. Hlavním důvodem použití antireflexu je minimalizace rušivých odlesků na čočce. Díky této vrstvě jsou čočky téměř neviditelné.

AR vrstva propouští více světla skrz čočku a poskytuje tak nositeli čistý a odrazy nerušený pohled. Z praktického hlediska dodává AR vrstva plastové čočce na tvrdosti a tím ji chrání před snadným poškrábáním.

Antireflexní úprava se doporučuje pro VŠECHNY brýlové čočky.

Úprava proti poškrábání (SRC)

Brýlové čočky upravené zepředu i zezadu čirým, tvrdým potahem jsou výrazně odolnější vůči poškrábání. Dnes je vrstvou odolným proti poškrábání opatřena většina plastových čoček.

Ochrana před UV zářením

Úprava nanesením ochranné vrstvy proti ultrafialovému záření není prostým okem viditelná, ale zajišťuje ochranu zraku podobným způsobem, jakým chrání kůži krém s ochranným faktorem.

Dodatečné úpravy, které Vám dodají na stylovosti:

Tónování

Potažení brýlových čoček vrstvou se slabým barevným nádechem může zlepšit kosmetický vzhled nositele nebo dokonce mírně zlepšit jeho vidění. Npař. žluté tónování zvyšuje kontrast vidění. V častých případech je tónování čistě módní záležitostí nebo může dokonce redukovat vzhled vrásek kolem očí. 

Fotochromatická úprava

Čočky s fotochromatickým neboli samozabarvovacím potahem, jako např. řada čoček Transitions, se přizpůsobují hladině UV záření ve vašem okolí. Fotochromatické čočky se ztmavují podle potřeby a tím chrání oči před slunečními paprsky. Jsou vhodné pro ty, kteří chtějí komfort a ochranu v jediných brýlích.

Můžete vybírat z mnoha barevných odstínů samozabarvovacích skel.

 

Máte otázku? Kontaktujte nás!

Tel.: +420 224 284 444
Email: info@easyoptic.cz

Vybírejte dioptrické brýle a skla u Easy Optic:

Pánské dioptrické brýle

Dámské dioptrické brýle

Brýlová skla

 

 

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?