Můj účet
Přepnout menu
Sportovní brýle na kolo: Oakley Prizm™ Road a Trail

Sportovní brýle na kolo: Oakley Prizm™ Road a Trail

Oakley přišlo s absolutní převratnou technologií čoček Prizm, která pro každý typ sportu vyvinula konkrétní typ čoček. Ty jsou speciální v tom, že dokážou potlačit nepotřebnou část spektra a zdůrazní barvy, které je potřeba vidět pro optimální výkon. 

 

Mezi hlavní benefity patří zvýraznění barev a zvýšení kontrastu, lepší ostrost vidění a snadnější sledovaní pohybujících se objektů v dohledu.

Vyberte si prostředí ve kterém se pohybujete a nechte si zhotovit i dioptrická sluneční skla s technologií Prizm Sport přímo na míru.

Sjíždějte traily a dlouhé vzdálenosti na silnici sebevědomě 

Při středním nebo slabém osvětlení maximalizují skla Prizm™Trail jas a hloubku vidění tím, že zvyší kontrast mezi jemnými odstíny hnědé a zelené tím zvyšuje viditelnost takových detailů v terénu jako jsou kameny, písek, prach a skály.

Pro pohyb na hladkém povrchu jsou tu skla Prizm™ Road:

 

Jak vybrat správné sportovní brýle na kolo?

Důležité je široké zorné pole, pevné usazení na obličeji díky technologii Three-Point-Fit™ a protiskluzové koncovky Unobtanium™. Model Flight Jacket dysponuje také technologií Advancer™, který umožňuje změnit posazení brýlí na obličeji a uvolnit vzduch a zamezuje tak mlžení optického štítu. Všechny brýle jsou kompatibilní s helmou a tak vás opravdu nic nezastaví.

 

1. OAKLEY OO 9401 MATNÁ NÁMOŘNICKÁ MODRÁ

 

2. OAKLEY SUTRO OO 9406 MATNÁ BÍLÁ

 

3.  OAKLEY OO 9290 MATNÁ ČERNÁ

*Lze zhotovit s dioptrickým slunečním štítem*

 

4. OAKLEY OO 9188 BLACK KAMO

*Lze zhotovit s dioptrickými slunečními skly*

5. OAKLEY OO 9019 RETINA BURN

*Lze zhotovit se slunečními dioptrickými čočkami*

6.  OAKLEY OO 9343 ČERNÁ

7. OAKLEY OO 9248 MATNÁ ČERNÁ

Nevybrali jste? Nevadí! Díky přímé spolupráci s Ray-Ban a Oakley se v Easy Optic se pyšníme skvělou aplikací SmartShopper, díky, které si můžete sestavit svoje Oakley sluneční brýle.

SmartShopper nabízí možnost personalizace brýlí Oakley a Vy si tak můžete vytvořit jedinečnou kombinaci různých čoček, stranic, barev a pouzder.
K dispozici máte možnost vyrýt text na čočky Oakley, čímž se proces výběru brýlí proměňuje ve skutku osobní a zábavný zážitek. Váš povedený designový kousek v laboratoři Oakley sestaví a zašlou k nám.

Svěřte se profíkům z našeho týmu a my se postaráme o to, abyste našli svůj vysněný pár sportovních brýlí!

 

Chcete zakoupit pouze obruby nebo také skla?
Chcete zakoupit pouze brýle nebo brýle včetně dioptických čoček?