Samozabarvovací čočky

Samozabarvovaci cocky

  • šedé provedení
  • hnědé provedení
  • grafitově zelená

Základní Theta - Ha In Optical

Jedná se o plastové sférické čočky s indexem lomu 1,56. Tyto čočky mají sedmivrstevnou antireflexní úpravu. Jsou tvrzené, čímž se stávají odolnější proti poškrábání. Jsou opatřeny 100% UV filtrem. Čočky Theta jsou vhodné pro uživatele s korekcí +/- 4.0 D (v závislosti na typu obruby).

Cena/pár: 2 200 Kč

Standardní Transitions® SIGNATURE™ VII - Omega

Jedná se o plastové sférické čočky s indexem lomu 1,5. Tyto čočky mají sedmivrstevnou antireflexní úpravu. Jsou tvrzené, čímž se stávají odolnější proti poškrábání. Jsou opatřeny 100% UV filtrem. Vzhledem k tomu, že tyto čočky nejsou tenčené, jsou vhodnější pro nižší korekce, cca do +/-2.5 D.

Cena/pár: 2 700 Kč

Tenčené Transitions® SIGNATURE™ VII - Omega

Plastové sférické čočky s indexem lomu 1,60. Mají sedmivrstevnou antireflexní úpravu. Tvrzení zajistí menší náchylnost k poškrábání. Jsou opatřeny 100% UV filtrem. Vzhledem k vyššímu indexu lomu jsou vhodné k použití i pro silnější korekce, tzn. nad +/- 2,5 D.

Cena/pár: 4 500 Kč

Standardní Transitions® XTRACTIVE® - Omega

Plastové sférické čočky s indexem lomu 1,50. Mají sedmivrstevnou antireflexní úpravu, tvrzení proti poškrábání a jsou opatřeny 100% UV filtrem. Vzhledem k indexu lomu jsou vhodné pro korekce cca okolo +/- 2,5 D. Oproti klasickým čočkám Transition se zatmavují s větší intenzitou a to i uvnitř auta. Barevné provedení je v šedém odstínu.

Cena/pár: 3 700 Kč

Standardní Transitions® VANTAGE™- Omega

Plastové sférické čočky s indexem lomu 1,50. Mají pětivrstevnou antireflexní úpravu, tvrzení proti poškrábání a jsou opatřeny 100% UV filtrem. Základní index lomu 1,5 je vhodný pro korekce cca +/- 2,5 D. Jejich přidanou hodnotou proti klasickým čočkám Transition je polarizační úprava, která se přizpůsobuje venkovnímu světlu. Barevné provedení je v šedém odstínu.

Cena/pár: 6 500 Kč

Standardní Transitions® DRIVEWEAR® - Omega

Plastové sférické čočky vhodné pro většinu refrakcí a rovněž do téměř každé brýlové obruby. Byly vyvinuty speciálně do auta nebo pro outdoorové aktivity. Jejich specifikum spočívá v plynulých změnách zabarvení ze zeleno-žluté ve stínu nebo při zhoršených světelných podmínkách až po tmavě červeno-hnědou při přímém slunečním záření. Stejně jako Transition Vantage jsou polarizované a mají 100% UV filtr.

Cena/pár: 9 200 Kč

Pro porovnání rozdílu mezi jednotlivými samozabarvovacími čočkami můžete shlédnout následující video:

https://www.youtube.com/watch?v=2Irj6A4vbPw

Pro představu, jak fungují čočky Transition Drivewear, klikněte na následující odkaz:

https://www.youtube.com/watch?v=6yduf5c421U

Nyní si můžete vybrat své brýle!

Dámské dioptrické brýlePánské dioptrické brýle