Jednoohniskové čočky

unifokalni cockyunifokální (jednoohniskové) čočky – mínusové nebo plusové brýlové čočky pro korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti, prebyopie a astigmatismu.

Při korekci do -/+4,5 dioptrie a 1,5 cylindru lze v e-shopu objednávat kompletní brýle, včetně brýlových čoček. U vyšších dioptrií doporučujeme, vzhledem k nutnosti přesnější centrace, přijít do našeho showroomu, kde je nabídka vhodných čoček ještě mnohem širší, případně navštívit vaši lokální optiku.

Základní Beta 1,5 - Ha in Optical

Základní, plastové, sférické čočky s indexem lomu 1,5. Tyto brýlové čočky mají pouze základní tvrzení, ale žádnou z doporučovaných úprav typu antireflexu či UV filtru. Čočky Beta jsou vhodné pro uživatele s korekcí v rozmezí sféra 0 až +/- 2.0 D a cylindr 0 až +/- 1.5 D.

Cena/pár: 445 Kč

Standardní Multiplus 1,56 - Ha in Optical

Standardní, plastové, sférické čočky s indexem lomu 1,56. Tyto čočky mají sedmivrstevnou antireflexní úpravu. Jsou tvrzené, čímž se stávají odolnější proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Čočky Multiplus jsou nejvhodnější pro uživatele s korekcí v rozmezí: sféra 0 až +/-2.0 D a cylindr od 0 do +/-1.5 D pro korekci astigmatismu.

Cena/pár: 990 Kč

Standardní CR 39 - Ray-Ban

Standardní, plastové, sférické čočky s indexem lomu 1,50 značky Ray-Ban. Tyto čočky mají prémiovou antireflexní úpravu, jsou voděodpudivé a olejovzdorné. Tvrzení na obou stranách zaručuje vyšší odolnost proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Originál Ray-Ban čočky mají v rohu pravé čočky umístěno logo RAY-BAN a na levé iniciály RB. Index lomu 1,50 je nejvhodnější pro uživatele s korekcí v rozmezí: sféra 0 až +/-2.0 D a cylindr pro korekci astigmatismu od 0 do +/-1.5 D.

Cena/pár: 1.690 Kč

Standardní Perfalit 1,5 SP+ 2 - Rodenstock

Standardní, plastové, sférické čočky s indexem lomu 1,50 od německého výrobce Rodenstock. Tyto čočky mají devítivrstevnou antireflexní a super-hydrofóbní úpravu. Jsou extra tvrzené, což zaručuje jejich vyšší odolnost proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Čočky Perfalit 1,5 jsou nejvhodnější pro uživatele s korekcí v rozmezí: sféra 0 až +/-2.0 D a cylindr pro korekci astigmatismu od 0 do +/-1.5 D.

Cena/pár: 2.290 Kč

Standardní Mono 1,5 DuraVision BlueProtect - Zeiss

Standardní, plastové, sférické čočky s indexem lomu 1,50 od německého výrobce Zeiss. Zušlechtění povrchu s dokonalou ochranou před škodlivým modrým zářením z digitálních zařízení. Extra odolné proti poškrábání, oleofobní, antistatické - snadno se čistí. Čočky DuraVision BlueProtect 1,5 jsou nejvhodnější pro uživatele s korekcí v rozmezí: sféra 0 až +/-2.0 D a cylindr pro korekci astigmatismu od 0 do +/-1.5 D. Čočky DuraVision BlueProtect existují také s vyššími indexy lomu pro vyšší korekce.

Cena/pár: 3.240 Kč

Tenčené Sigma 1,61 - Ha in Optical

Jedná se o tenčené, plastové asférické čočky s indexem lomu 1,61. Tyto čočky mají sedmivrstevnou antireflexní úpravu. Jsou tvrzené, čímž se stávají odolnější proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Čočky Sigma jsou vhodné pro uživatele se sférickou i cylindrickou korekcí v rozmezí přibližně od +/- 2,5 do +/- 4.0 D.

Cena/pár: 1 790 Kč

Tenčené MR8 - Ray-Ban

Tenčené, plastové, asférické čočky s indexem lomu 1,60 značky Ray-Ban. Tyto čočky mají prémiovou antireflexní úpravu, jsou voděodpudivé a olejovzdorné. Materiál MR8 je až 7x odolnější než CR39 u čoček netenčených. Tvrzení na obou stranách zaručuje vyšší odolnost proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Originál Ray-Ban čočky mají v rohu pravé čočky umístěno logo RAY-BAN a na levé iniciály RB. Index lomu 1,60 je nejvhodnější pro uživatele s korekcí v rozmezí: sféra +/-2.5 D do +/-4,0 D a cylindr pro korekci astigmatismu od 0 do +/-1.5 D.

Cena/pár: 2.890 Kč

Tenčené Cosmolit 1,6 SP + 2- Rodenstock

Tenčené, plastové, asférické čočky s indexem lomu 1,6 od německého výrobce Rodenstock. Tyto čočky mají devítivrstevnou antireflexní a super-hydrofóbní úpravu. Jsou extra tvrzené, což zaručuje jejich vyšší odolnost proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Čočky Cosmolit 1,6 jsou vhodné pro uživatele s korekcí v rozmezí přibližně od sféra +/-2.5 D do +/-4,0 D a cylindr od 0 do +/-1.5 D pro korekci astigmatismu.

Cena/pár: 3.990 Kč

Ultra - tenčené Gamma 1,67 - Ha in Optical

Jedná se o ultra-tenčené, plastové asférické čočky s indexem lomu 1,67. Tyto čočky mají sedmivrstevnou antireflexní úpravu. Jsou tvrzené, čímž se stávají odolnější proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Čočky Gamma jsou doporučovány uživatelům se sférickou i cylindrickou korekcí vyšší než +/- 4.0 D.

Cena/pár: 2 990 Kč

Ultra - tenčené MR10 1,67 - Ray-Ban

Ultra-tenčené, plastové, asférické čočky s indexem lomu 1,67 značky Ray-Ban. Tyto čočky mají prémiovou antireflexní úpravu, jsou voděodpudivé a olejovzdorné. Vysokoindexový materiál MR,10 má vysokou odolnost proti nárazu a ztenčení hrany je 26% nad indexem lomu 1,50 a 10% na indexem 1,60. Tvrzení na obou stranách zaručuje vyšší odolnost proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Originál Ray-Ban čočky mají v rohu pravé čočky umístěno logo RAY-BAN a na levé iniciály RB. Index lomu 1,6 je nejvhodnější pro uživatele s korekcí vyšší než +/-4,0 D.

Cena/pár: 3 590 Kč

Ultra - tenčené Cosmolit 1,67 SP+2 - Rodenstock

Jedná se o ultra-tenčené, plastové asférické čočky s indexem lomu 1,67. Tyto čočky mají devítivrstevnou antireflexní a super-hydrofóbní úpravu. Jsou tvrzené, čímž se stávají odolnější proti poškrábání. Jsou opatřeny více než 90% UV filtrem. Čočky  Cosmolit 1,67jsou doporučovány uživatelům se sférickou i cylindrickou korekcí vyšší než +/- 4.0 D.

Cena/pár: 5 390 Kč

Nyní si můžete vybrat své brýle!

Dámské dioptrické brýlePánské dioptrické brýle