Easyoptic Blog

 • Už máte své sluneční dioptrické brýle?

  Už máte své sluneční dioptrické brýle?

  po, 29 čvn 2020
  Slunečních paprsků s létem přibývá, což je příjemné pro naše tělo a pomáhá nám to myslet poitivně. Pro naše oči už to ale tak příjemné být nemusí, zvlášť tehdy, pokud máme oční vadu. Určitě to dobře znáte - neustále u sebe máte dvoje brýle (jedny sluneční a druhé dioptrické) a střídáte je podle toho, jak zrovna zajde nebo vyjde slunce. Často se pak rozčilujete, že jedny z nich nemůžete najít a to je velmi nekomfortní. My pro vás ale máme řešení. Pořiďte si do svých oblíbených sluneční brýlí dioptrické čočky proti slunci!
 • Seznamte se s novou kolekcí See Sun

  Seznamte se s novou kolekcí See Sun

  po, 15 čvn 2020
  Je luxusní, jde ruku v ruce s nejnovějšími trendy, ale přitom je nadčasová. Řeč je o nové kolekci slunečních brýlí, která právě dorazila do našeho studia. Kochejte se, inspirujte se ...
 • Nově máme brýle také pro děti!

  Nově máme brýle také pro děti!

  čt, 28 kvě 2020
  Je nám ctí vám představit naši horkou novinku a tou jsou dětské dioptrické brýle. Nyní už si u nás vybere celá vaše rodina. Přijďte se podívat na nejnovější modely k nám do studia nebo jednoduše mrkněte online.
 • Jarní inspirace: oblečte se jako hvězdy!

  Jarní inspirace: oblečte se jako hvězdy!

  so, 16 kvě 2020
  Jaro se nám už denně ukazuje ve své plné kráse. Teploty stoupají a sluníčko svítí, proto je potřeba nejen odhodit zbytečné vrstvy oblečení, ale pořídit si i nové kvalitní sluneční brýle, které vás ochrání před škodlivými paprsky slunečního záření. Připravili jsme pro vás malou jarní inspiraci. Prohlédněte si, co v těchto měsících nosí známe celebrity.