Easyoptic Blog

 • Připravte se na podzim

  Připravte se na podzim

  po, 13 zář 2021
  Konec léta už je ve vzduchu! S nadcházející změnou ročního období možná přemýšlíte o obměně svého šatníku včetně nových doplňků a brýlí. Úspěch je totiž v sladěných detailech. Jaké brýle se vám budou během letošního podzimu hodit? Pojďte se na něj připravit společně s námi.
 • Back to school: Jak nadchnout vaše dítě pro brýle?

  Back to school: Jak nadchnout vaše dítě pro brýle?

  po, 23 srp 2021
  Září se blíží nezadržitelnou rychlostí a s ním také návrat do škol. Proto je právě teď ideální období na kontrolu očí vašich dětí nebo výběr nových brýlí. Přečtěte si pár tipů, jak vzbudit u nejmladších členů rodiny zájem o nové obroučky a jak z nošení brýlí udělat radost a ne starost.
 • Bestsellery minulého století

  Bestsellery minulého století

  ne, 08 srp 2021
  Pryč jsou časy velkých kulatých brýlí s drátěnými obroučkami. Během jednotlivých dekád se ve všech oblastech módy, včetně brýlí, vystřídalo mnoho stylů a trendů. Brýle se změnily z praktických nástrojů na zlepšení zraku na módní doplněk a ještě mnohem víc. Pojďte s námi v následujícím článku poodhalit, které z nich byly v jednotlivých desetiletích minulého století nejvíc populární.
 • Jaké brýle se hodí pro vaši osobnost?

  Jaké brýle se hodí pro vaši osobnost?

  po, 26 čvc 2021
  Každý z nás jsme úplně jiný. Nemyslíme tím jen náš vzhled, ale také naši osobnost. Buďte hrdí na to, kým skutečně jste. Brýle nejsou jen módním doplňkem, jejich správný výběr nabízí nekonečné možnosti, jak vyjádřit vaši osobnost. Pojďte se s námi podívat na pár modelů z Easy Optic, které vám pomohou podtrhnout vaše skutečné já.