Easyoptic Blog

 • 5 brýlí, které se vám budou hodit na práci z domova

  5 brýlí, které se vám budou hodit na práci z domova

  čt, 14 led 2021
  Mnoho z nás pracuje v tuto chvíli z domova. Možná je to celkem nezvyk, ale má to i mnoho kladů, třeba nekonečnou kávu, pohodlné oblečení nebo celé dny bez make-upu. I na práci z domova ale potřebujete dobře vidět. Proto jsme tu my a přinášíme vám pět tipů na dioptrické brýle, se kterými nejen perfektně uvidíte, ale ještě se budete cítit pohodlně a stylově, i když na sobě máte třeba jen obyčejné tepláky.
 • Ray-Ban EVERGLASSES

  Ray-Ban EVERGLASSES

  ne, 10 led 2021
  S postupně se vyvíjející dobou je třeba více chránit svůj zrak před modrým světlem vyzařujícím z digitálních zařízení, které používáme každý den nebo také před škodlivými UV paprsky, kterým ...
 • 5 slunečních brýlí, které pofrčí tuto zimu

  5 slunečních brýlí, které pofrčí tuto zimu

  ne, 27 pro 2020
  Nejen v letních měsících je potřeba nasadit sluneční brýle. Slunce občas vykoukne i v zimě a oči je nutné chránit i tehdy, když venkovní teploty nepřesahují nulu. Doplňte váš kožich nebo bundu novým stylovým kouskem. Které sluneční brýle tuto zimu pofrčí? Připravili jsme pro vás seznam pěti kousků, se kterými rozhodně nešlápnete vedle!
 • Metalická rodina značky Ray-Ban

  Metalická rodina značky Ray-Ban

  út, 08 pro 2020
  Kov a metalické provedení brýlových obrub budou vždycky něco s čím nešlápnete vedle. Přesně o tom ví své značka Ray-Ban, která připravila metalickou kolekci jak dioptrických, tak slunečních brýlí. Budou se vám pohodlně nosit a hodit ke každému outfitu. Pojďme si předtavit ty nejprodávanější.