Easyoptic Blog

 • Jaké jsou trendy slunečních brýlí pro rok 2021?

  Jaké jsou trendy slunečních brýlí pro rok 2021?

  po, 12 dub 2021
  Slunce nám začalo konečně klepat na dveře a s ním i naše oblíbená sezona slunečních brýlí. Jaké jsou aktuálně v kurzu? A jak vybrat ty správné, ať už je nosíte do města, na sport nebo je pro vás nejdůležitější luxusní look? Na to všechno se dnes podíváme a přidáme pořádnou dávku inspirace, ať jste na sluneční paprsky letos dobře připraveni.
 • Jak dopřát vašim očím maximální pohodlí?

  Jak dopřát vašim očím maximální pohodlí?

  pá, 26 bře 2021
  Dnešní doba je snad víc než kdy předtím zaměřena na sledování obrazovek, ať už je to počítač, tablet nebo telefon. Celodenní zátěž našich očí se pak může projevit na jejich únavě nebo rozostřeném vidění. Téhle problematice se věnuje společnost ZEISS, která má na svědomí celou řadu inovativních řešení. Proč byste měli přemýšlet právě o této značce při výběru nových čoček do brýlí? Čtěte dál.
 • S brýlemi Ray Ban neřešíte žádné kompromisy

  S brýlemi Ray Ban neřešíte žádné kompromisy

  čt, 11 bře 2021
  Značku Ray Ban a její ikonické brýle vám představovat určitě nemusíme. Věděli jste ale, že si u nás do všech Ray Ban obrouček můžete nechat vsadit také originální Ray Ban brýlové čočky? Jaké jsou jejich výhody? A jaké hodnoty jsou v dnešní době pro značku Ray Ban důležité? Na to všechno a ještě mnohem víc se podíváme v dnešním článku.
 • Nošení samozabarvovacích brýlových čoček vás může bavit!

  Nošení samozabarvovacích brýlových čoček vás může bavit!

  út, 23 úno 2021
  Snad každý, kdo nosí dioptrické brýle, zná moment, kdy vyjde slunce zpoza mraků a vy nemůžete nikde po ruce najít své sluneční brýle nebo jste je prostě nechali doma. Pro tyhle případy máme naštěstí řešení a tím jsou samozabarvovací brýlové čočky, díky kterým budete mít sluneční svit už navždy pod kontrolou. Ptáte se jak?