Easyoptic Blog

 • Proč jsou brýle ideálním vánočním dárkem

  Proč jsou brýle ideálním vánočním dárkem

  po, 29 lis 2021
  Potřeboval by někdo z vašim blízkých nové brýle, ale vy si je sami netroufáte vybrat? Zvažujete, jestli dárek v podobě nových brýlí udělá obdarovanému opravdu radost? Přečtěte si náš článek a nechte se inspirovat.
 • Co nového v naší Oakley rodině?

  Co nového v naší Oakley rodině?

  pá, 12 lis 2021
  Kdo miluje hory tak ví, že příprava na ně se nesmí podcenit. A značka Oakley to ví zrovna tak. Pojďte se s námi podívat, co nového u nás od Oakley najdete a jak můžete jejich modely využít v nadcházejícím zimním období. Ať už během něj budete sportovat nebo si jen užívat horského vzduchu.
 • Jaký trend letos udává Paříž?

  Jaký trend letos udává Paříž?

  po, 25 říj 2021
  Jen před pár týdny proběhla jedna z nejdůležitějších událostí roku ze světa optiky. Řeč je o Mezinárodním veletrhu optiky a brýlí SILMO Paris 2021. Ten každoročně přináší informace o trendech, ale i nejnovějších inovacích a materiálech, které se používají při výrobě brýlových čoček a obrub. O čem se v Paříži letos mluvilo především? A co z letošních trendů najdete také v naší nové kolekci?
 • Jak vyzrát na modré světlo?

  Jak vyzrát na modré světlo?

  po, 18 říj 2021
  Když ráno vstáváte, vypínáte budík na svém chytrém telefonu. Automaticky se díváte na nové notifikace a když už jste u toho, projíždíte novinky na sociálních sítích. Velkou část dne trávíte u počítače, přes oběd vyřizujete zprávy přátelům. Večer před spaním relaxujete u filmu. Je vám to povědomé? Pokud se v téhle denní rutině alespoň částečně vidíte, možná se vám budou hodit informace z našeho článku.