Back to school: Jak nadchnout vaše dítě pro brýle?

Back to school: Jak nadchnout vaše dítě pro brýle?

Mon, 23 Aug 2021

Září se blíží nezadržitelnou rychlostí a s ním také návrat do škol. Proto je právě teď ideální období na kontrolu očí vašich dětí nebo výběr nových brýlí. Přečtěte si pár tipů, jak vzbudit u nejmladších členů rodiny zájem o nové obroučky a jak z nošení brýlí udělat radost a ne starost.1. Nechte vaše dítě, aby si nové brýle samo vybralo
Děti často samy chtějí vyjádřit svou osobnost a v dnešní době to platí dvojnásob. Pokud vaše ratolest nerada nosí brýle, možná se v nich prostě jen necítí dobře. Zkuste vzbudit zájem a zároveň odpovědnost tím, že necháte své děti vybrat si obroučky podle vlastního vkusu. Nechat tak významné rozhodnutí na nich, může vést k jejich lepšímu přijetí nových brýlí a radosti z nich. U nás v showroomu jim rádi ukážeme nabídku různých velikostí, stylů i barev.

Náš TIP! Značka Ray Ban není rozhodně jen pro dospělé. Model Ray Ban RY1586 ocení malé parádnice především ve věku 6 až 9 let.

RY 1586

Sportovce ve věku 9 až 14 let by pak mohly zajímat Oakley OY 8014. Plastový materiál O-Matter, ze kterého jsou vyrobeny, zajišťuje jejich lehkost a pohodlí při celodenním nošení.

OY 8014

2. Ukažte jim v brýlích někoho, koho obdivují
Ukázat jednoho z jejich oblíbenců a hrdinů v brýlích, je jeden z nejjednodušších tipů, které můžete vyzkoušet. Může to být někdo z blízké rodiny, ale i oblíbená herecká nebo hudební hvězda. Vládnou světu vašich dětí superhrdinové? Takový Superman přece taky nosil brýle. Máte doma milovníka pohádek a kouzel? Nikdo není víc cool v kulatých brýlích než Harry Potter. Co by pak děti řekly na model Ray Ban RB 1053, který je do Bradavic jak dělaný?

RB 1053

harry potter

3. Pořizování nových brýlí může být dobrodružství
Udělejte si hezký den a vykouzlete z výběru nových obrouček zábavu. Jděte společně na kontrolu očí a vyberte nové obroučky sobě i svému dítku. Pokud vás vaše dítě uvidí ve stejných nebo podobných brýlích, dodá mu to zcela jistě seběvědomí. Až budete obroučky mít, můžete spolu vybírat i modely oblečení, které se k nim hodí.

Vybrat si můžete třeba klasiku Ray Ban Wayfarer a dětskou verzi RB1601, která je tímto modelem inspirovaná.

minime
4. Krůček za krůčkem
Většina lidí potřebuje čas, aby si na brýle zvykla. A u dětí to platí zrovna tak. Dopřejte jim tak dlouhou dobu, jakou budou samy potřebovat. Můžete začít tím, že je budou nosit klidně jen čtvrt hodiny každý den a pomalu dobu nošení prodlužujte. Za pár týdnů si zvyknou a budou brýle brát jako přirozenou součást života.

5. Pravidelně kontrolujte, jak se jim nosí
Nezapomínejte na pravidelnou kontrolu toho, jak se dítě v brýlích cítí, tedy jestli mu nepadají z nosu nebo ho naopak netlačí za ušima. Pokud by správně neseděly, rádi vám je u nás upravíme.

Mějte nás na očích! Sledujte náš Facebook a Instagram pro další inspiraci.Váš Tým Easy OpticPoužité obrázky: archiv Easy Optic, unsplash.com, pinterest.com

Leave a Reply

Fields marked with "*" are mandatory.

The content should have maximum 1500 characters.