5 slunečních brýlí, které pofrčí tuto zimu

5 slunečních brýlí, které pofrčí tuto zimu

ne, 27 pro 2020

Nejen v letních měsících je potřeba nasadit sluneční brýle. Slunce občas vykoukne i v zimě a oči je nutné chránit i tehdy, když venkovní teploty nepřesahují nulu. Doplňte váš kožich nebo bundu novým stylovým kouskem. Které sluneční brýle tuto zimu pofrčí? Připravili jsme pro vás seznam pěti kousků, se kterými rozhodně nešlápnete vedle!

 

1. Velké hranaté černé

U nás seženete takové od značky Dolce&Gabbana model DG 4248 501/8G, jsou to luxusní sluneční brýle ideální pro milovnice módních trendů. Výrazné brýle v retro stylu na vás dýchnou ženskostí a smyslností. Nestárnoucí černá barva stylově dotáhne každý váš outfit. Pořídit je můžete tady.

 

2. Kulatá kovová klasika

Klasické kulaté Ray-Bany v retro stylu vám nesmějí ve sbírce chybět. Konkrétně model Ray-Ban RB 3447 001 Round Metal seženete u nás tady. Brýle mají nezaměnitelné kulaté očnice v zelené barvě G15 doplněné kovovou, zlatou obrubou přímo pulsují retrem 60.let. Ideální na zimní procházku městem. Brýle jsou unisex, vhodné jak pro muže, tak ženy.

 

3. Lyžařské brýle do hor i do města

Tento model brýlí se dnes nenosí už jen na lyže nebo procházku zasněženými horami. Lyžařské či cyklistické brýle se staly hitem už před dvěma lety a poctivě se drží dodnes. Není proto ostudou nasadit je k vlněnému kabátu a vyrazit na procházku městem. U nás seženete podobné tady od značky Oakley. Oakley EVZero™ Path® OO 9308 Matná černá je model speciálně vytvořený jako sportovní sluneční brýle pro nadšené sportovce. Bezrámový design brýlí vám nabízí neomezené zorné pole a zároveň se jedná o nejlehčí rám značky Oakley. Pořiďte si je ještě dnes!

 

4. Výrazné a transparentní

Ne vždy slunce v zimě svítí tak, že je nutné nasadit tmavé sluneční brýle. Brýle se ovšem mohou hodit k oživení outfitu i v pochmurný zimní den. Právě proto jsou tu transparetní modely jako je tento od značky Vogue. Dámské sluneční brýle Vogue VO 5294S jsou reprezentantem rafinované ženskosti a elegance. Hluboký kočičí tvar brýlí a transparentnost vedou v žebříčkách trendovosti, růžová barva brýle posune ještě o příčku výš v eleganci a hravé ženskosti. Světle hnědé polozrcadlové a gradientní čočky zatmavené na stupeň č.2 doladí image elegantních i volnočasových outfitů.

 

5. Široké obdélníkové

Sluneční brýle obdélníkového a co možná nejširšího tvaru se letos staly velkým hitem. Například tyto stylové brýle od značky Vogue model VO 2606S jsou vhodné pro každou příležitost a u nás je seženete ještě dnes. Obdélníkové očnice perfektně padnou i ženám s užším obličejem. Masivní stranice s decentním logem značky šikovně chrání oči i z boku. Černá barva navíc působí velmi smyslně. Tyto sluneční brýle jistě oceníte při všech aktivitách.

 

My je milujeme úplně všechny! Napište nám do komentářů, jestli už máte nějaký z těchto modelů ve své sbírce.

Váš tým Easy Optic

Obrázky: Pinterest.com

Vložte komentář

Pole označená jako "*" jsou povinná.

Maximální počet znaků je 1500.