5 brýlí, které se vám budou hodit na práci z domova

5 brýlí, které se vám budou hodit na práci z domova

Thu, 14 Jan 2021

Mnoho z nás pracuje v tuto chvíli z domova. Možná je to celkem nezvyk, ale má to i mnoho kladů, třeba nekonečnou kávu, pohodlné oblečení nebo celé dny bez make-upu. I na práci z domova ale potřebujete dobře vidět. Proto jsme tu my a přinášíme vám pět tipů na dioptrické brýle, se kterými nejen perfektně uvidíte, ale ještě se budete cítit pohodlně a stylově, i když na sobě máte třeba jen obyčejné tepláky.

 

VOGUE VO 5331 ŠEDÁ TRANSPARETNÍ

Výrazné plastové brýle Vogue VO 5331 2820 jsou ideální pro práci z domova a skvělou volbou pro ty, co se nebojí nosit výraznější kousky. Čtvercový rám působí lehce vintage, ale díky cool polotransparetní šedé barvě jsou brýle moderní a nadčasové. Brýle jsou z pružného plastu a dají se skvěle nastavit, aby nesklouzávaly a držely na oličeji celý den. Obruba je navíc unisex, perfektně padnem jak ženám tak i mužům.

 

RAY-BAN RB 5382 ŠEDÁ, HAVANA

Dioptrické brýle Ray-Ban RB 5382 5905 jsou retro čtvercového tvaru. Neotřelá kombinace tmavě šedé a žíhané hnědé barvy z vnitřní strany obrub působí velmi efektně a cool a splní nejvyšší nároky moderních dynamických mužů i žen. Masivní obruby jsou díky materiálu dobře přizpůsobitelné, zároveň odolné a velmi pohodlné, na práci z domova proto přímo ideální.

 

PRADA PR 11X HAVANA

Dioptrické brýle Prada PR 11X 2AU-1O1 v žíhané barvě Havana jsou výrazné obruby, které se skvěle hodí nejen k formálnějším business outfitům (až se vrátíte zpět do práce), ale i k ležérnějšímu stylu pro volný čas a práci z domova. Obruba sama je výrazná, proto nepotřebuje žádné další výrazné doplňky. Sama působí velmi efektně a šik. Díky kvalitní acetátové obrubě, která je snadno individuálně upravitelná, sedí na obličeji velmi dobře a budete se v ní cítit opravdu pohodlně. 

 

DOLCE & GABBANA DG 3320 HAVANA

Luxusní dioptrické brýle Dolce & Gabbana DG 3320 Havana ihned upoutají jedinečným tvarem očnic, který vybočuje z řady klasických retro tvarů. Horní okraje očnic protažené vzhůru působí kočičím dojmem. Hnědá žíhaná barva obrub se zlatými akcenty loga D&G na stranicích působí elegantně a žensky. Díky tvaru a barvě se brýle hodí ke všem typům outfitu, tudíž i k domácímu oblečení:-), které vždy povznesou na luxusní úroveň. Budete se v nich cítit rafinovaně a sexy i za zdmi svého domova. Na obličeji navíc perfektně sedí, proto se v nich budete moci plně soustředit na svou práci.

 

OAKLEY OX 5144 CÍNOVÁ

Stylové čtvercové brýle OX 5144 jsou dokonalým kouskem z nové kolekce Ahyris značky Oakley. Model Torque Wrench je díky titanové konstrukci velmi lehký, má snadno nastavitelné nosníky a flexi stranice, které se přizpůsobí velikosti vaší hlavy a na jejich konci je protiskluzová guma, která zajistí, že brýle bodou držet po celý den ať už děláte cokoliv. Nejvýraznějším prvkem na brýlích jsou otvory na boční straně obou očnic, které reprezentují a doprovazí celou kolekci Ahyris.Ta nachází svůj zdroj inspirace v duhovce oka, okna do duše.

Našli jste dnes v tomto článku inspiraci a pořídíte si nové dioptrické brýle? Dnes je využijete na práci z domova a doufejme, že za pár týdnů už i mezi lidmi!

Váš tým Easy Optic 

Leave a Reply

Fields marked with "*" are mandatory.

The content should have maximum 1500 characters.